Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kéne lépjek? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne lépjek? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

30/N vagyok van egy 21/F akinek szerintem bejövök, és nekem is bejön ő, de viszont nem kezdeményez. amikor tud mellém ül, próbál a közelembe lenni, apró dolgokat megcsinál és nem is kér cserébe semmit stb stb

lehet hogy nem is jövök be neki csak bekepzelem? vagy csak a kor különbség miatt nem mer kezdeményezni?


2010. jún. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom én nem lépnék a helyedben. Ha a megérzésed nem csal, akkor lehet, hogy a pasi se mer lépni, de te ebből rosszabbul jöhetsz ki ha nincs igazad. Esetleg adj jeleket finoman, hátha felbátorodik.
2010. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én személyszerint tartanék egy idösebb Nöhöz közeledni, bármennyire is vonzódnék hozzá, mert jobban tartanék a pofára eséstöl.


21/F

2010. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 éves fejjel nem jutna eszembe 30 éves hölgyhöz közeledni, bármennyire tetszene is...
2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tanárnő, ha kérhetem, törölje a kérdést. Sértve érzem magam.


21/F

2010. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!