Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnátok, hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok, hozzá ha a párotok bejelentené, hogy egy pasi meghivta őt lagziba kisérőnek, és el is akar menni vele?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt kérdezte tőlem, hogy elengednéme lagziba egy másik pasival, mint kísérő.. Erre én azt válaszoltam, hogy igen, mert megbizom benne, de mégis valahol legbelül idegesit.. Tí mit szolnátok ehhez?
2009. szept. 9. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és nem hiszem, hogy elmentem volna a helyében kísérőnek. :S De ez rajta múlik. Szerintem, ha szeret téged akkor nem fog megcsalni.
2009. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
jó pár évvel ezelőtt hasonló szituban voltam. Egy ismerősöm "kölcsönkért" egy rendezvényre, ahová mindenki a feleségével, barátnőjével ment, ám ő egyedülálló volt akkoriban. Tök jól sikerült az este, sőt sokáig nevettünk ezen az egészen, hogy "lenyúlt" egy estére.
2009. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Várj értelmezzük a kérdést: először is teljesen megértelek mit mondtál volna ne menj lagziba meg stb... igen ebben igazad van, de az hogy a barátnőd igent mondott ilyen invitálásra egy másik pasinak csávónak, kannak, ez azért a barátnődtől bunkóság kicsit.
2009. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Végül is azon az elven vagyok, hogy ha szeret akkor nem csal meg de akkor is idegesit... Köszi szépen mindenkinek az eddigi válaszokat... De jöhetnek még válaszok. :)
2009. szept. 9. 20:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jogosan idegesít. én nem tudnám megérteni a helyzetet.

az meg megint más ha tőled kéri kölcsön a barátnődet, de itt úgy látom nem ez van.

2009. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igen úgy illene, hogy engem kérdezzen meg az adott pasi, hogy elmehete vele.. Hát itt tényleg nem igy van...
2009. szept. 9. 20:30
 7/17 anonim ***** válasza:

a helyedben az én párom lecsapná az illetőt,engem meg sztem kitenne...

de jogosan is...

ha már a barátnője vagyok valakinek,és komolyan is gondolom,akkor megsem fordul a fejemben h mással ilyen helyre..

22/L

2009. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát én még azt sem tudom, kit kellene lecsapjak, abszolut nem ismerem a srácot kivel menni akar..
2009. szept. 10. 18:32
 9/17 anonim válasza:
100%

Én egyetértek az előttem szólóval! Ez így sehogysem helyes!

Lehet, hogy nem csal meg.. de akkor is ez egy kicsit bunkóság már ha fogalmazhatok így.

Egy lagziban ha egy srác egy lánnyal jelenik meg arról már mindneki azt feltételezi, hogy egy pár... És a lány aki elmegy egy sráccal miközben van barátja az eléggé meggondolalan! És a hab a tortán, hogy még nem is ismered a pasit..

Rendben van ez így?

2009. szept. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátnődet meghívják egy lagziba, akkor eleve elvileg téged is meg kellene, hogy hívjanak. Akárki is hívta meg. Hát én tuti kiakadnék ha a pasimat csak úgy "kölcsön kérnék" 18/L
2009. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!