Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
6 év együtt lét után szakítótűnk azt mondta,hogy már nem szerelmes belém meg,hogy nem foglalkozok vele eleget.Jó mentségemre szolgál,hogy a fiam születése után 2 munka helyen dolgoztam plusz csináltam a saját vállalkozást.Ebből adódót az a gond is ,hogy a fiam születése után nem nagyon tudtam otthon lenni.Neki betelt a pohár és vége lett teszem hozzá mindent megbeszéltünk nem volt veszekedés semmi.Az elején még próbáltam menteni amit menthető de semmi eredmény.A szakításra rá 10 hónapra furcsa dolgokat csinált felhívót találkoztunk bele ugrót a nyakamba stb,stb .Újra össze jöttünk minden jó volt de az anyasági után nem talált munkát és kezdet magába zuhanni olyan szinten,hogy ismét szakítás lett a vége.Ennek kb 2 hónapja.Most ott tartók,hogy be vagyok golyózva teljesen. Egyszerűen nem tudom hova tenni azt mondja,hogy szeret meg hiányzok neki de még nem akarja se velem se mással ujra összejönni.Minden jó köztünk járunk moziba sexelünk beszélgetünk de ha erre a téma térek minden kérdésre a válasz nem.Azt mondja,hogy fél velem össze jönni mert mi lesz ha talál mást akibe szerelmes lesz.Ezeket nem vágom de lehet én vagyok a hülye már.
2013. febr. 24. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet a helyesírásodra kellene nagyobb hangsúlyt fektess...
2013. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szóval nem vagytok együtt, csak mindenhova együtt jártok, keféltek rendszeresen és mindezt mosolyogva.


Amúgy, itt csak a kisfiút kell sajnálni. Az utolsó előtti mondat bizonyítja, hogy az anyja egy k.rva.

2013. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nos azért nem állandóan vagyunk együtt.Néha néha van sex meg mozi azt,hogy mosolyogva azért az túlzás.Az,hogy K...a az nem igaz ebben biztos vagyok.
2013. febr. 24. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Ewwww . A nő kicsit lökött vagy mi ...
2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne , ha megpróbálnád újra meghódítani .
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lenne neki értelme?
2013. febr. 24. 18:36
 7/11 Regisztrátor ***** válasza:
Kérd meg a kezét. Biztonságra vágyik.
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jegyesek voltunk 4 évig.
2013. febr. 24. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kicsit elgondolkodnék a helyedben, mert valami nagyon nem jó. Ha ő közölte nem szeret, akkor most mit is akar? Na ez nekem nagyon nem tiszta. Talán mást keres, addig jó vagy? Itt egyszerűen tiszta vizet kéne önteni a pohárba ennyi. Tisztázni kéne, mert úgy néz ki csak addig kellesz neki- hiszen azt mondta Neked : "fél velem össze jönni mert mi lesz ha talál mást akibe szerelmes lesz" - míg nem talál mást. Ez a nő nem szeret, ne haragudj ez a véleményem. Simán csak kihasznál. N
2013. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejembe.De ha nem szeret akkor miért féltékeny rám ha elmegyek szórakozni??Semmit nem fogad el tőlem hiába akarom segíteni.Pedig mondom neki,hogy nem neki akarok segíteni hanem a fiamnak.De soha semmit nem fogad el.Ha kihasználna akkor ezt is simán benyelné de nem.Ezért vagyok már kész teljesen.
2013. febr. 24. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!