Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmerülhet a féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerülhet a féltékenység?

Figyelt kérdés
Nem sokkal több mint 1 éve vagyok együtt a barátommal, ma megemlítette, hogy pár haverjával (csak fiúkkal) lemenne nyáron a Balaton Soundra. Nekem ez annyira nem tetszett mert félek tőle,hogy megcsalna és ezt el is mondtam neki és ő felháborodott hogy mégis hogy gondolhatok ilyenre. Vajon mit kéne tennem? Bízom benne de mégis ott motoszkál az a gondolat a fejemben hogy rámásznának ott a bikinis csajok....

2013. febr. 24. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
te ismered a barátod, te bízol meg benne. szerintem elengedheted
2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs választásod. Ha nem engeded el akkor te leszel a szemét barátnő, a haverjai is utálni fognak, mellesleg sanszos, hogy leszarná és elmenne az engedélyed nélkül is...
2013. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, hogy most hogy gondolja hogy fog-e menni és azt mondta hogy még nem tudja....

De igen ettől félek h így is úgyis lemegy és nagyon féltem :/

2013. febr. 24. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megértelek, DE. Ha meg akarna csalni, akkor bármikor, bárhol megtenné, Balaton Sound nélkül is.
2013. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó jó, de ott azért hát szerintem legalábbis nyáron a sok fürdőruhás között nagyobb rá az esély plusz még ha lerészegedik valamelyik csaj elrántja valahova aztán kész bekövetkezik a probléma...
2013. febr. 24. 20:59
 6/6 anonim válasza:
Ha eddig nem adott féltékenységre okot, akkor nem kell féltened. Ha szeret jöhet akármilyen pia, drog...úgyis eszébe fogsz jutni és ilyen hülyeség ,mint a megcsalás ,meg sem fog fordulni a fejében.
2013. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!