Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Lentebb a többi. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lentebb a többi. )

Figyelt kérdés

Van egy hosszú hajú kislány a sulimban, ráadásul még évfolyamtársam is, kb mindennap találkozunk. Viszonylag elég nagy az elektronegativitásom, hogy bejöjjek neki. Bár effelől vannak néha kétségeim. Az oké, hogy bejön nekem, szeretem de ha ő engem nem, akkor...:(( Csak dativ kapcsolat jöhet létre közöttünk, annak meg szerintem nincs értelme, nem ? Én beáldozok mindent, ő meg semmi még egy puszi sem köszönéskor. :(

Szerintetek van értelme dativ kapcsolatra vagy keressek kolligativat ?

Kéminátor ~ Ma'rijjo'



2013. febr. 22. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Add fel.
2013. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam.. :'(
2013. febr. 22. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyik molekula, ő a másik. Ha nem kerültök kapcsolatba egymással, nincs reakció (vagyis oda kell menned hozzá)! Ha még közel is vagytok egymáshoz és te akarsz is reakcióba keveredni, neki viszot nincs elég aktiválási energiája (vonzalma irántad), nem megy a dolog. Ezért szépen odamész hozzá, jó irányba fordulsz és kezdeményezel. Ha nem, elfogadod a vereséget és keresel másik molekulát. Az emberi kapcsolatok normális esetben nem datív, hanem kolligatív módon kötődnek ;)
2013. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előszőr is tisztázd a kislánynak, ne hogy az legyen, hogy neki is tetszel, csak a hülye félelmeid miatt elmentek egymás mellett.
2013. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kislányok után futsz?
2013. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
LVL Apaczai:S
2013. febr. 22. 17:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem kislány.. :) :D
2013. febr. 22. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!