Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány hónap/év az, ami már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap/év az, ami már komoly kapcsolatnak számít?

Figyelt kérdés

Szóval véleményetek szerint mennyi az az idő, ami szrintetek már komoly kapcsolat.Bár ez függ sokmindentől.

Kort és nemet is kérek!

Lehetőleg 17 éven alulaik ne írjanak.

Köszi!

25/L


2009. szept. 10. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy ha fél évig meg tudnak maradni egymás mellett, az már lehet komoly kapcsolat, de ez tényleg sok mindentől függ, tehát ne hurrogjatok le ha szerintetek ezzel a fél évvel erősen mellélőttem. :)


19/F

2009. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez hozzáállás kérdése,én egy hét után már tudtam,hogy ez nem rövidtávú kapcsolat lesz
2009. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
19/L voltam
2009. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kapcsolat milyenségétől és a bele vitt érzelmektől függ elsősorban.


Én 4 hónap után éreztem azt, hogy "ez most már TÉNYLEG komoly" - főleg, hogy ez a 4 hónap messze meghaladta az addigiakat. :) Akkor össze is költöztünk, azóta is együtt vagyunk, lassan 2 éve és már el is jegyeztük egymást.


22/L

2009. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akivel 2 hét után is azt érzed hogy Ő az igazi, míg mással úgy vagy egy több éves kapcsolatban hogy elvagytok ugyan mint a befőtt, de nem érzel semmit ami arra utalna hogy vele fogod leélni az életed.25F
2009. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEm olvastam el a válaszokat, de sztem nem csak az időtartamtól függ a kapcs. komolysága. Én inkább azt mondanám, h a minőségétől. Úgy értem h lehet h vki 3 hónap után gyűrűvel jön és komolyan is gondolja, mások meg még évek után sem.
2009. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:07es:

20/L

2009. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az tény, h nagyban függ a kapcsolat minőségétől, de azért az idő sem elhanyagolható. én általánosságban azt mondanám, h úgy 1 év után lehet komolynak nevezni, de pl a mostani kapcsolatomnál már fél év után is éreztem h ez komoly, és valóban, már 3 és fél éve együtt vagyunk

20/L

2009. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!