Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első benyomásra tényleg le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első benyomásra tényleg le tud jönni, az, hogy, , Ő az (igazi? ) ", van, aki tényleg ráérzett már így a szerelemre?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem vk-vel kapcsolatban (akit még csak alig ismerek!)ilyesmi érzésem van, hogy (lehet, hülyén hangzik, de),,ő az , akit kerestem", pedig alig ismerem, mégis. (És nem a külső alapján!)
2013. febr. 24. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem. Ha nem is ismered, akkor max egy általad szépnek tartott személyiséget társítasz hozzá és azt érzed olyan megfelelőnek.
2013. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért több, mint látásból ismerem, meg a kisugárzás alapján hiszem így.
2013. febr. 24. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az még csak a szexuális vonzódás amit érzel. A szerelem az lesz, amikor már a gondolatát is sejted, hogy mit szeretne. ... S nem csak az ágyban.
2013. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szexuális vonzódás még nincs, csak a személyisége iránti!
2013. febr. 24. 22:13
 5/8 Selfshadow válasza:

Én 16 évesen jöttem össze a párommal, és 8 éve vagyunk együtt! Amikor először beszélgettem vele, nagyon megtetszett, és mire észbe kaptam, már fülig szerelmes voltam belé! Én hiszek az ilyenben! :) :)

24/L

2013. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi a férjemmel az első randin már éreztük.. azóta is együtt. majdnem 3 éve. több mint egy éve hogy házasok is vagyunk.:)


valamilyen szinten azért kell ismerni a másikat, hogy ez az érzés előtörjön. mi 18 nap ismerkedés és plusz az első randi ....jó kis maratoni 12 órás volt:) tehát tekintve hogy őszinték voltunk egymáshoz, megvolt az összhang, a kémia, minden. mint a kapcsolat folyamán később kiderült, az első randi alatt egymásba is szerettünk mindketten.


szóval mi ráéreztünk, és bejött.


nem túl gyakori egyébként, de létezik:)


27/N

2013. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már hogyne létezne.

Csak van, akinek bejön és van, akinek nem. Akinek nem jön be, azt mondja, hogy nincs ilyen.

Akinek meg bejön, az meg állítja, hogy létezik.

Remélem, te az utóbbiba tartozol...

:-)

2013. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is létezik, mert mert apu már az "első látásra" szerelmes lett anyuba és 15 éve házasok :)
2013. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!