Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megégetett az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megégetett az első igazi szerelem? Ma is boldogan gondolsz rá?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gondolok rá boldogan. Inkább úgy, hogy bár ne történt volna meg... Akkor ma nem lennék ilyen bizalmatlan nem csak a pasikkal, hanem úgy általánosságban az emberekkel.
2013. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé megégetett, de annál szebb már sosem lesz.
2013. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
folyamatban van
2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a 2. vágott nagyon a padlóhoz! Az elsőnek úgy lett véget, hogy egy 3. személy bekavart. A 2.-nál félénkebb voltam, de belevágtam, és megismétlődött minden! Mindkétszer egy másik fiú vitte a pálmát! Harmadszorra már nem fog megtörténni! 20/f
2013. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem a bombavagány csajoknál kell bepróbálkozni, mert úgyis lepattint ha jön jobb csak idő kérdése. A visszafogottabb szép lányokat kell keresni, akik még ismerik a hűség fogalmát mondjuk, mert úgy nevelték őket.
2013. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első igen, de a második hamar elfelejtette velem.

De nem volt még olyan teljesen 'húú' kapcsolatom, amire boldogan gondolnék vissza.. na de talán majd most:)

2013. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Talán mégsem ő volt a nagy "ő"! Nekem 35 év után is nagyon fáj. Pedig voltak akik feledtetni próbálták!
2013. febr. 18. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolok rá boldogan. Viszonzatlan volt.
2013. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első és az összes nagy lila ködös szerelem viszonzatlan volt, bunkóskodott is velem egyik másik... De attól nem gondolok rá úgy, hogy de rossz volt, hanem hogy na ilyen is volt és némelyiken nagyon jókat röhögök azóta is, mert visszagondolva vicces. Mindegyikre úgy gondolok vissza, hogy tapasztalatot szereztem általa. Ha nem is olyan nagyot, de mégis valamit.

Megégetni az első párkapcsolatban sikerült magam, de az nem volt szerelem...

2013. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon.

Közénk a 26 év korkülönbség állt.Ennek ellenére 4 évig voltunk együtt,és nagyon fájó volt belátni,hogy nem működik.De egyszerűen én nem tudtam 30 évesen úgy élni,mintha már majdnem 60 lennék,és viszont.

Ennek már majdnem 10 éve,de nem tudjuk egymást elfelejteni azóta sem.

2013. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!