Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy jogosan vagyok-e féltékeny, vagy fefújom az egészet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal 4 és fél hónapja vagyunk együtt, az elején minden rendben ment, amig meg nem tudtam néhány dolgot. elkezdem az elején: facebook profilján fentvannak a képek az exével, ugy hogy csak ők ketten látják, van mégegy profilja egy lány személyében, ahol a képeket lezárta hogy én ne lássam, ezen fel is háborodtam, úgy viselkedik mindt egy 13 éves kisgyerek. Most hétvégén elmentünk szórakozni a barátainkkal, és egy kicsit összevesztünk, ö meg elkezdte nézni a lányokat, (oké, fiúból van) mellette vagyok, ő meg a szemem láttára elkezd flörtölgetni egy lánnyal, azt már nemtudtam szó nélkül hagyni, később az egyik közös barátunk elmondta hogy következő hétvégén el akar menni az ex csaja városába, hogy elküldje melegebb éghajlatra... Itt már tele volt a hócipőm vele, és kérdőre vontam. A válasza: Ő csak viccelt hogy elmegy oda, nem kell komojan venni, az lenne az utolsó amit tenne... Őt csak felidegesitette, mert 6-7 hónap utan tudta felhivni az exe hogy meg mindig szereti, és állitolag ő megmondta neki hogy miért nem gondolkozott előbb, ő már engem szeret.... És még képes volt azt mondani hogy ő egész este semmi roszat nem csinált. Igy utolag lehet jobban tettem volna ha kivárom a hétvét, hogy mit tesz, de már késő, soha nem fogom megtudni az igazat, se a telefonbeszálgetésről, ő mond amit akar... csak valahogy nem vagyok biztos már az egészben. Szerintetek mit tegyek? A kapcsolatunk is megromlott, szerinte az én féltékenységem miatt... Légyszives normális válaszokat, mert nemtudok mit tenni. Elnézéseteket kérem hogy ilyen hosszú lett és kicsit érthetetlen. 19/L ő 24/F
2013. febr. 25. 14:12
 1/1 canadafan ***** válasza:

Ahogy én látom, ez nem egy olyan kapcsolat amiben te jól érzed magad. A gyanúm az, hogy ha ezt a pár hülye dolgot nem csinálta volna a barátod, még akkor is frusztrált lennél. Ami abból következik ahogy ő van benne ebben a kapcsolatban illetve kissé gyerekesnek tűnik. Nem biztos, hogy ok nélkül féltékenykedsz - nem úgy értem, hogy megcsal, hanem hogy provokálja.

Ha olyan emberrel vagy együtt akivel tényleg összetartoztok azzal szeretet és bizalom van az esetek nagy részében nem ilyen hülye helyzetek..

Ne ess kétségbe és főleg ne hibáztasd csak magadat, mindig kettőn áll a vásár. Keress egy kedves srácot aki boldoggá tesz ;)

2013. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!