Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hónapja szakitotam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szakitotam a barátomal azota nem találkoztunk. Már nem anyira szeretem de még mindig érzek valamit iránta. Ha egyszer majd tallálkozunk mit tegyek? Tegyek ugy mintha már nem érdekelne, vagy minta igen.

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mér' szakítottatok?
2013. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért mert volt neki egy másik barátnője is rajtam kivül.

Probálta bizonygatni hogy nincs senkilye illetve elmondta hogy nem rég szakitot egy lányal,de én eszt nem hitem el és utána jártam és még jártak.Ezért szakitotunk.

2013. febr. 22. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a "tegyek úgy mintha" kezdetű dolgok ritkán vezetnek jóra, de szerintem legyél hűvös és távolságtartó.
2013. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés! És ha beszélni szeretne velem.
2013. febr. 22. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor beszélje vele. :)
2013. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!