Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ez a magasság különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ez a magasság különbség?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok a párom 168 cm. Nem gáz, h ilyen picik vagyunk? Nem gáz, h a pasim alacsony? Engem néha kicsit zavar, bár úgy vok vele, h szép és arányos a teste, de néha szeretnék felvenni magassarkút, viszont az már ciki lenne ha magasabb lennék, mert ez a 8 cm sem látszik pl ha megyünk egymás mellett, csak ha ténylegesen összemérjük a magasságunkat, az meg ciki lenne ha magasabb lennék. Nincs nálam mérce h min. 175 cm magas pasi kell, de 165 cm-essel nem járnék. Jó ez így ahogy van?

2013. febr. 25. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyen ő is magassarkút...
2013. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de jó! köszi! majd b.zit csinálok belőle!
2013. febr. 25. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak akik meg pont egymagasak...

Engem zavarna ha a lány magasabb lenne, akkor is ha csak magassarkúban.

2013. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 okoska31 ***** válasza:

szerintem ha most van köztetek 8 centi a javára, akkor egy 5-6 centis magassarkút még felvehetsz.


egyébként meg jó a különbség.


fordítva groteszkebb lenne - 190 centis pasi mellett...:)

2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hagyjad 1-est, kicsit kuki a válasza.

de léteznek úgymond vastag talpú férfi cipők. Én is szeretem, pedig nem vagyok alacsony, mondjuk magas se (176cm)

Régen volt divat a "csatos cipő", olyan 10-15 éve, biztos lehet most is találni, na az vastag talpú.

Lényeg, hogy nem gáz. Nekem első barátnőm amikor összejöttünk (én 16 ő 14 voltunk akkor) fél fejjel magasabb volt nálam, de nem zavarta egyikünket se. Az évek során "megelőztem", de ez más kérdés.

2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ó, hát az én pasimnak nagy igényei vannak cipők terén, deszkás cipőket hord, tehát annak azért van egy kis talpa... na de mindegy, jók vagyunk mi így :) köszi a válaszokat
2013. febr. 25. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Te átlagos magasságú vagy, ő alacsony, de még magasabb nálad, úgyhogy szerintem nagyon jó! :)
2013. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kételyeid támadnak a kapcsolatotokkal szemben, a magasság miatt az már régen rossz. Egyébként meg ahogy előttem is írták, nem muszáj 10 centis magassarkút hordani :)
2013. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem is tudnék 10 centiset hordani de ezzel a 8 cm különbséggel is olyanok vagyunk ha megyünk v állunk egymás mellett sportcipőben mintha nem is lenne magasabb, szóval 3-4 cm plusz nekem és már lehet magasabbnak is tűnnék.
2013. febr. 25. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajod ezzel, én örülnék ha akkora lenne a párom mint a tiéd. Én 160 cm vagyok, a párom 195, még magassarkúban lábujjhegyen SEM érem el hogy puszit adjak neki... annyira gáz. Persze szeretem, ezért nem számít, de nagyon hülyén nézünk ki egymás mellett, tök jó azoknak akik egyforma vagy hasonló magasak.
2013. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!