Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A barátom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A barátom vagy a kutyám, aki egész életében segített nekünk?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 2 éve, a kutya meg már 10 éve velünk van.Nem tetszett a barátomnak a kutya dolog mikor összeköltöztünk,de azt mondta,ha nem kell neki vele foglalkozni, meg nem alszik velünk akkor nem fogja zavarni..

Ahogy telt az idő, egyre jobban utálni kezdte. Ha már leült elé és csóválta a farkát, elzavarta. Pedig áldott jó kutya, anyukámé volt mikor még élt, segített neki, cipelte a kosárát a boltból hazafelé jövet, amire meg volt tanítva odavitte neki,mert már nehezére esett a mozgás. Hatalmas segítség volt anyukámnak. Aztán anyukám halála után hozzám került, nekem is sokat segít és egyszerűen nincs szívem kitenni vagy odaadni bárkinek is. Ő az életem része és tényleg hatalmas segítség volt a családnak.


Ti mit tennétek? Szeretem a pasit, de egyre ellenszenvesebb ahogy viselkedik pedig az a kutya a légynek sem ártana.


2013. febr. 25. 20:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
90%
Lehet,hogy hülyeség,de én a kutyát választanám...
2013. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%
aki gyűlöl egy barátságos okos kutyát az nem jó ember...
2013. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
89%
a kutyát választanám, de még a kérdés sem merülne fel hogy kirakjam!
2013. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
71%

Mennyire szeret a barátod téged, ha nem tudja elfogadni a múltadat?

Szerintem anyukád lát az égből.

Aszerint cselekedj.

2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
87%

Ennyire nincs szíve a barátodnak?

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, és a kutya mellett döntenék...

2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
86%
Ha elvárja, hogy megválj a kutyától, akkor nem szeret vagy nem ért téged.
2013. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
84%

Már az eleve milyen ember, aki így elzavarja a kutyát, aki pedig rá van utalva az emberre!

Látod te is: a kutya hű és segítő lesz hozzád életed végéig, de a barátoddal bármikor szakíthatsz, sose tudhatod, főleg ha nem képes elfogadni valamit, ami neked ennyire fontos! Pedig ahogy írtad nem is ártott neki.

Én biztosan a kutyám választanám.

2013. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
83%
A kutyát választanám.
2013. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
83%
Nagyon nehéz döntés, de én is a kutyát választanám, ha nincs oka rá hogy utálja , mégsem szereti, szerintem nem lehet olyan jó ember , hiába tűnhet annak ...
2013. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:
85%
Nekem is tobb mint 2 eves kapcsolatom van, es van egy tunderi, aldott jo kutyam. Egyertelmu a kerdes.. 10 ember nem er annyit, mint egy kutya! Soha nem valasztanek mast a kutyam helyett! Aki nem tud szeretni egy ilyen tunderi allatot, az szamomra nem is ember! Ne rakd ki azt a szegeny kiskutyat, semmi penzert sem. Nincs ember a vilagon, aki husegesebb lenne hozzad a kutyadnal!
2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!