Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejon nekem egy fel cigany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejon nekem egy fel cigany lany nagyon szep es rendes de a csaladom elenzi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a lanynak mind a 2 szuloje dolgozik elege gazdagok is egyetlen egy baj van hogy anyam nem szeretne hogyha cigany lany melet kotnek ki. Van meg 1 baj az meg az lenne hogy a csaladom szinte gyuloli a o csalagyat (mert cigany az anya)

2013. febr. 25. 21:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
kosz azoknak akik megprobaltak segiteni :D es szolok azoknak akik kritizaltak a hejesirasomat hogy csak 3 honapja vagyok magyarorszagon :P szerintem elege jol megy a magyar ahoz kepest hogy ausztriabul vook
2013. febr. 25. 22:15
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
mennyé vissza ausztriábu a cigány csajoddal eggyütt
2013. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba. keress egy feherborut!
2013. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

12 - es b@szd meg! :D


Te állat! :D

2013. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
9%
Próbáld meg nyugodtan a fél cigány lányt,szerintem ne hagyd ki,megbánod:) Ők nagyon másak:) finomak,édesek,kedvesek,szépek,aranyosak,odaadók,izgalmasak,imádni lehet őket. És a szex az eszméletlen jó velük. Szüleidről meg csak annyit,hogy nem nekik kell vele élnie,csináld úgy ahogy neked jó,nem másnak,és hogy más mit mond vagy gondol,hanem NEKED legyen jó. Legalább tegyél e próbát, Ha nem próbálkozol akkor..... ennyi Sok sikert:)
2013. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
hát ha "elenzi, melet, csalagyat", akkor bizony te sem vagy több nála...sőt hagyd a fenébe, felteszem, hogy a lány sokkal értelmesebb, mint te!
2013. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a családodra, csak jót akarnak neked.

Mellesleg lehet bármennyi fehér árnyalatot beleképzelni és jó tulajdonságot írni, a lényegen nem változtat.

Teljesen mindegy, hogy félig, negyedrészt, vagy 2%-ban cigány, kerülendő. A cigány vér, olyan, mint egy súlyos betegség. Talán tünetmentes, de előbb-utóbb megjelennek a tünetek.

2013. febr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
kosz a tipeket meglatom mi lesz
2013. febr. 26. 19:15
 19/19 HUNarcher válasza:
Próbálkozz nála nyugodtan és ne foglalkozz az IQ betyár Neonácikkal :) sok sikert! A szüleid majd meglátják hogy milyen rendes is tud lenni és megváltozik majd a véleményük, ez csak buta sztereotípia.
2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!