Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi változott tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi változott tegnap óta? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal december óta vagyunk együtt.Igaz,hogy távkapcsolatban de igyekszünk minél többször találkozni.De ha bármi problémánk van,elkezd duzzogni és nem tudom vele megbeszélni.Ma is vártam egész nap,hogy este legyen és tudjunk végre 1 picit beszélgetni.Fel se jött skype-ra,megláttam facen.Erre rá írtam,hogy nem is akar feljönni?Erre kioktatott,hogy neki is vannak fontos dolgai amit el kell intéznie.De basszus facen?Meg míg fent volt tán 3-om mondatot írt..Én meg felnyomódtam,és írtam neki,hogy ne zavarok,intézze a fontos dolgait..Erre azt válaszolta,hogy már elintézte,és elköszönt.Telója kikapcsolva.Nem értem miért ilyen..Hétvégét együtt töltöttük akkor semmi baja sem volt.Tegnap jöttem haza tőle,este is még olyan jó kedve volt :( Mit csináljak?
2013. febr. 25. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok vagy neki egyszerre. Hívd kevesebbszer, majd megszokja ha szeret.
2013. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányok( ha jól értelmeztem a helyzetet akkor ő a lány) néha nagyon hülyék. Magmaból indulok ki. Elég egy rossz szó a szüleimtől, vagy egy csúnya megjegyzés egy sulis társamtól és úgy vagyok vele mindenki hagyjon békén. Keresni keresd mert akkor az lesz a baja, hogy nem foglalkozol vele,de persze az is benne van hogy nem érez már úgy irántad...de ezt te érzed, valahogy beszéld meg vele :)
2013. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szar napja volt. mondjuk ez akkor sem megoldás. de mint mondtad, azonnal duzzogni kezd, ha van valami. ezen kéne változnia
2013. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sok vagyok neki?Hisz nem fojtom meg!Oda megy ahová akar,azt csinál amit akar.Nem balhéztam még azon sem,hogy 2 hete hulla részegre itta magát!Holott tudja,hogy ki nem állhatom ha valaki piál!

Annyira kértem ha nem ér rá,vagy sok a dolga írjon egy nyanvadt sms-est és akkor nem várom!Csinálok akkor én is más programot magamnak.Olyan sokat kértem?

2013. febr. 25. 23:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány!Ő a fiú!De hisztisebb mint 100 csaj..
2013. febr. 25. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Így nem lesz hosszú életű a kapcsolat....


Meg milyen problémáitok lehetnek 2 hónap távkapcsolatban?

Már rosszul indul...

2013. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi magamból indultam ki, annak idején szokatlan volt a mindennapi dumálás órákig... Ha ilyen hisztis, és mindig valami kínja van, jobb még az elején elhajtani, vagy megbeszélni.
2013. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!