Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi változott most ennyire?...

Mi változott most ennyire? 26. hétbe léptem ma, és tegnap óta minden kis apróságon elsírom magam?!

Figyelt kérdés
Nevetek magamon, nem vagyok szomorú, de egy zenén, egy cikken, vagy csak simán este a páromhoz bújtam, és kitört belőlem a bömbölés. mitől van ez? hormonok? de akkor hol voltak eddig? :)
2010. jún. 25. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,igen ezt a hormon okozza.Idáig is voltak,csak most tombolnak:) Jó egészséget neked,nektek!
2010. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia!nekem lassan már 7 hónapos a kisfiam és van,mikor állok az ágya felett,nézem,ahogy alszik,vagy nézem,ahogy játszik és nevet és elsírom magam,hogy milyen gyönyörű.meg azon szoktam bőgni,mikor gyerekekről szóló szörnyűségekről hallani.a legjobb az volt,mikor egy gyerekmentő ment szirénázva mellettünk és elbőgtem magam az utcán és megígértettem a manóval,hogy soha nem lesz beteg.tiszta hülye vagyok.
2010. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!