Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért csak a szépre emlékezünk?

Figyelt kérdés
Nem tudok racionálisan gondolkodni. Szó nélkül vissza fogadnám, pedig a kapcsolatunk végén már annyit bántott és játszott velem. Miért van az, hogy ha rá gondolok csak a szép emlékek jutnak eszembe és nem a rosszak?
2013. febr. 26. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy jobban fájjon :D
2013. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

???

Én kivétel nélkül a rosszra is emlékszem, sőt, nyilván azért is szakítok, mert ott volt az a rossz. Tehát hogy is verhetném ki a fejemből. Még így egy év után is emlékszek a rosszra, bár olyat tett, ant amúgy se lehetne elfelejteni.

De akár egy “sima“ megcsalásnál se tudok arra gondolni, hogy jaj de jó volt a Vidámparkba vele, meg stb.

És ezzel a többi ismerősöm is így van.


Szóval nekem furcsa, hogy simán visszafogadnád. Mit tett? Lehet ettől is függ.

2013. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amit*

Bocsánat, csak a hülye t9

2013. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem csak arra emlékszem. Szerintem azért, mert illúziókban hiszel.
2013. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szakítottál, mert valami rossz volt. Most, hogy szakítottatok, ez a rossz megszűnt, és átvette a helyét a szakítás okozta fájdalom, azaz innen nézve úgy látszik, mennyivel jobb is volt, amikor együtt voltatok. Tulajdonképpen logikus az érzés, de sajnos ettől még illúzió.
2013. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nem en szakitottam hanem velem szakitottak.. :(
2013. febr. 26. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne egyértelmű nem?
2013. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Ez sz@r tud lenni, mert az ember, ha elkezdni magát okolni az egy rossz élmény. Szerintem próbálj meg tanulni belőle. De azért ne teljesen :) Gondold végig jól a rossz részeket is, és a legfontosabb, hogy bocsáss meg magadnak. Ez fontos, de van akinek évekbe telik. Ilyen is van sőt olyan is, hogy soha.
2013. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!