Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Hogyan szórakozzam ki magam?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok a barátom 23. Na most én igazán szeretnék elmenni néha bulizni discoba vagy klubbokba, de ő mondta, hogy neki már nincsen kedve. Meg is értem anno DJ volt, rengeteg helyen jártak, volt hogy a hét szinte mindennapján buliztak. Megunta. Megértem.

Viszont én még nagyon fiatal vagyok és sokszor nagyon szeretnék elmenni bulizni, de miatta ugye nem tehetem. Ha nélküle megyek az bunkóság, vele meg nem lehet mert nincs kedve, meg akkor is ha eljön hogy néz ki hogy én táncolok tiszta sok emberrel ő meg nézné.

Amúgy mindent megtesz értem, szinte a tenyerén hordoz, Kifogtam az aranyhalat.

De ez ellen semmit nem tudok tenni. Mit javasoltok?


Köszi előre is!

16/L


2013. febr. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, ha elmész nélküle. Csak ne kavarj mindenkivel a buliban. Sőt, senkivel. :D
2013. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik. Ha én nem is állok neki kavarni, de attól émg ha látják hogy egyedül vagy pasi nélkül, azért általában rád másznak.

De azért köszi a választ! :)

2013. febr. 26. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el nélküle. Hidd el úgy még jobb is lesz mert nem lesznek fölösleges viták. És ha sok barátnővel vagy akkor egy másodperc alatt letudjátok rázni a nem kívánatos srácokat! :)
2013. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De most nem értem, mi az, hogy nézné, hogy sok emberrel táncolsz? Mert, ha fiúkkal, akkor nem is értem, mit keres egy tini lány mellett...

De, ha a barátnőiddel, az más. Viszont, mért ne mehetnél el nélküle?

2013. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És, ha nyomulnak, akkor mivan? Nem tudod őket lerázni? Hozzám is mindig odajönnek, de elhajtom őket...
2013. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj nyugodtan nélküle. Én barátnőm is nélkülem járt el bulizgatni, mert teljesen más volt a stílusunk tehát ilyen discoba engem nem nagyon lehetett elrángatni, mert én inkább a pubokba, bárba meg az ilyen szabadtéri kocsmákba jártam, ahol inkább a rock zene ment. Nekem az volt az én világom. Mi megbeszéltük hogy ha hétvégén valamelyikünk egy adott buliba menne de a másiknak nem az ízlése akkor külön buliztunk. Mi többnyire házibulikba jártunk, baráti társasággal az úgy jó is volt, és nem volt ebből sosem probléma. A mai napig is így van, csak azzal a különbséggel hogy ő akkor megy ha én nekem pénteken este kell dolgoznom vagy hétvégére vagyok beosztva, mert sajnos ilyen munkám van ahol a hétvégék is bele esnek. Én is már olyan vagyok hogy meguntam már a bulizgatásokat, jó persze a barátainkkal összeszoktunk ülni, 2-3 hetente, nekem az bőven elég, nekem az az én világom. Meg persze a barátnőm is eljön, de ő még ilyen discoba járós fajta még így 20 évesen is inkább oda járkálgat, annyiból jó hogy megbízható és teljes mértékben megbízom benne, mert ő egy olyan csaj akire nem lehet csak úgy rámászni, mert nekem is sokat kellett tennem érte anno hogy szerelmi kapcsolat legyen a dologból, tehát kellett érte küzdenem egy pár hónapig, de megérte mert lassan 4 éve leszünk együtt, és nagyon jó minden, hamarosan összeköltözés, mert eddig ő járt ide hozzám mert még a szüleimmel élek együtt, de ezzel nem is volt baj, mert nagy a ház külön voltunk, így szinte egyáltalán nem zavart senkit hogy napokig itt van. De már kivagyunk éhezve a külön életre, és hamarosan már össze is költözünk egy jó kis lakásba, ami már meg is van, egy ismerősé és használhatjuk 2 évig biztosan de lehet hogy akár nagyon hosszú távra is, lényeg hogy mindent fizessünk ki, meg ha gáz van akkor oldjuk meg. És ha összeköltözünk akkor is így lesz hogy ha én dolgozok hétvége tájékán akkor a barátnőm is elmegy szórakozni, ha itthon vagyok akkor együtt csinálunk valamit, vagy barátokhoz megyünk, vagy itthon kettesben, vagy kettesbe megyünk el valami szolid helyre. Tehát nálunk ez már megy egy ideje ez a módszer, szóval nyugodtan beszéld meg vele a dolgot és ennyi.
2013. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rád mászik egy pasi, akkor a kis száddal nemet mondasz neki és kész. Ha a barátodnak nem okoz ez problémát, akkor menj nélküle bulizni. Ha okoz, akkor pedig sajnos nem illetek össze.
2013. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is 23 vagyok...

NA ugye,hogy a kor nem nagy akadály,de kellemetlenségeket okozhat.

Hát menj el vele,erőszakold ki.

HA most lenne valakim,én se szeretném,hogy nélkülem menne.

Az aranyhal inkább teljesíti 3 kívánságod,csak engedd el,ezt ne feledd.

2013. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!