Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Fizetnétek egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fizetnétek egy lánynak, hogy kamu barátnőtök legyen az fb-n? Elég sok helyen olvastam ilyet + osztársam is elkezdte

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. Szánalmas. Emellett ha lenne esélye más lánynál,

azokat is lerombolja a kamu barátnő.

2013. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És mennyit fizetnek? :D
2013. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem kérdeztem =D És ne arra a fiúkra gondoljatok ilyenkor aki szexim meg tényleg jó képű van esélye a lányoknál. Hanem ezek a kocka meg mit tudom én, vagy hát nem tudom, nekem személy szerint tetszett már olyan srác akinek kapa foga vlt stb. Mert amúgy meg kedves volt meg minden.
2013. febr. 26. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Nemáár, olyan kíváncsi vagyok. Naponta van fizetés?

Amúgy elég gyerekes, majd kinövik jó esetben, és elkezdenek csajozni.

2013. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondolom addig kapja amíg " járnak". De hát kis plusz pénznek nem rossz, főleg, hogy ahol mi lakunk esélyünk sincs elmenni diák melóba. Szóval nem volt hülye :D ha jól megy lehet én is elvállalom xD
2013. febr. 26. 17:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Én inkább a kezedbe nyomok x forintot, csak NE csináld.

Egyszer terjedjen el rólad, hogy "díszr*banc", aztán egy

életre nem mosod le magadról...

2013. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem fizetnék ezért. Mert nekem nem arra kellenek a nők hogy facebookon kamu barátnőm legyen mert nekem nem az a mániám hogy ezzel villogjak, mert nekem egy lány nem azért kell hogy használati tárgyként legyen és hogy nekem van jaj de jó villogok vele, hanem azért hogy legyen egy társam akivel mindent megoszthatok, szerethessem és persze legyen ez kölcsönös.

Nekem van barátnőm lassan 1 éve és nincs ki írva facebookra, mert nekünk nem ez az elsődleges, és nem villogni akarunk ezzel. Csak annyi van ki írva hogy mindketten kapcsolatban vagyunk és ennyi, akit érdekel megkérdezi kivel válaszolunk stb... Aki meg nem kérdez az így járt.

2013. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ezt nem is a "jó" pasik kérek szerintem. Aki nekem tetszett pl a "csúnya fiú" jártam volna vele meg minden, de annyira fura volt meg neki én nem voltam jó akiért elvileg más " bármit" megadott volna, hogy ilyen bnője legyen. Szóval néha érdekesek az emberek.
2013. febr. 26. 17:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Én a barátommal 4 éve járok, neki nincs fb-je, nekem annyi van kint, hogy kapcsolatban. mivel kis városban lakok mindenki tudja kivel.
2013. febr. 26. 17:12
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez gáz
2013. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!