Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anyam feltekeny a baratomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyam feltekeny a baratomra?

Figyelt kérdés

kerlek segitsetek! kozel 2 eve vagyunk egyutt a baratommal.mindennel jobban szeretjuk egymast.de azt mondja mar nem birja amit az anyam muvel (megjegyeznem mar en sem birom). vagy 2hete elkoltoztem hozza itthonrol.mert anyum elzavart.h ha nem vagyok kepes viiselkedni es azt csinalni amit ok mondanak.akkor mehetek a haztol.en meg elmentem..es ejszaka elkezdett hivogatni anyum telefonon.mert azthitte.h nem merem megtenni.h elkoltozok.es odajott az ejszaka kozepen vergodnii meg sírni a baratomekhoz.h menjek haza..en aztmondtam.h nem es vissza bementem majd kihivta a rendoroket..es akkor mar haza kellett mennem.mert a baratom szulei nagyon kivoltak akadva.h anyum ezt csinalta elottuk.es azota semmi nem valtozott itthon..talan meg rosszabb.a szuleim teljesen tonkretettek mindent.es a baratom most el akar hagyni. mit tegyek? mar mindent megprobaltam.h a szuleim megva ltozzanak.koltozek el megint?

en egy 19 eves lany vagyok a baratom pedig 20 eves :(


2013. febr. 3. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezen dolgozzák fel, hogy felnőttél...apuddal beszéltél erről ?
2013. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mit mondott volna a rendőröknek? Hogy elment a nagykorú lánya? Ami teljesen normális, feltéve, h a fiú szülei szívesen látnak... Én hagytam volna, h megérkezzenek a zsaruk.
2013. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze.h beszeltem vele.de apum is anyumat vedi :(

es a zsaruk ki is jottek.es ott sirt.h eltuntem..pedig tudta.h a baratomnal vagyok..ugyerzem mindent megtesz azert.h ne legyek boldog :(

2013. febr. 3. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál arra, hogy esetleg féltékeny a boldogságodra?


Nem te vagy az egyetlen ember, akinek a családtagjai el akarják venni amilye van. Sok ember van így.


Ha a barátod meg ennyire hülye-mert ő a férfi és neki kellene megvédenie téged- akkor meg is érdemli a sorsát.

2013. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hulye.meg azt is felajanlotta.h koltozzunk ossze :) o tenyleg igazan szeret.es en is ot! de egy anyanak nem az lenne jo.ha a lanya boldog lenne vegre?! :((
2013. febr. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!