Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiknál is van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál is van olyan, hogy a másik nője tabu?

Figyelt kérdés

Még ha a haverod sosem járt azzal a lánnyal, csak nagyon bejött neki.

És tegyük föl, hogy annak a lánynak most TE jössz be. Összejönnél vele, ha neked is tetszik, vagy nem, hisz a barátod miatt nem lehet.



2013. febr. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ezt meg lehet beszélni. Ha együtt vannak akkor természetesen tabu. Főleg ha a barátomról van ugye szó, az többet ér nekem mint egy nő.


Szóval megbeszélném vele mivel barátom.

2013. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen helyzetben már voltam, csak a legjobb barátom volt a másik srác. Megkérdeztem tőle, hogy nem zavarná-e. Azt mondta, hogy nem. Azóta is együtt vagyunk a lánnyal.
2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Haverommal sosem nyúltuk le egymás nőjét,pedig haverom bnője most is bepróbálkozott nálam bár szemrevaló és megérne egy két ajtócsapkodás,de a barátság többet ér!!!
2013. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!