Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyorsan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyorsan szoktátok meg azt, hogy a másik bújik?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatomban az együtt alvás az olyan volt, hogy egyáltalán nem érhettem hozzá, mert akkor már nem tudott aludni. Nem volt baj, idővel el tudtam ezt is fogadni, mert más szempontból meg jó volt a kapcsolat és szeretett.


A párom (aki vőlegényem és férjem lesz) viszont egy nagyon-nagyon bújós típus, aki még mélyálomban is úgy alszik, hogy közben magához ölel. Ez nekem hihetetlenül jól esik s felfoghatatlan.


Ti mennyi idő alatt szoktatok meg egy ilyen változást?



2013. febr. 25. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának furcsa volt,de megszoktam rögtön.


(az ex nekem is olyan volt hogy majdnemhogy megkérdezni kellett hogy hozzábujhatok-e,nem is értem igy utólag hogy birtam ki mellette,párom ellentéte,ő nyáron 40 fokban is hozzámbújik állandóan:))

2013. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok évig egyedül aludtam, nem szoktam meg, hogy bárkivel is megosszam a helyet.

Kb. egy éve stabil párkapcsolatom van, nagyon szeretem a párom, de ennek ellenére közel sem volt egyszerű megszokni a bújását, azt, hogy rám teszi a kezét éjszaka, nem tudok forgolódni tőle.:)


Hiányzik, ha nem szuszog mellettem, de jobban tudok aludni, ha nem mászunk egymás nyakára és meg van mindkettőnknek a mocorgáshoz szükséges tere.

2013. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Mi 50-ig szoktunk számolni. Aztán aki bújt, bújt, aki nem, nem.
2013. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen egyértelmű volt, hogy bújunk. Nincs kellemesebb érzés, mint egy szeretkezés után kiskifli-nagykifliben aludni a párunk oltalmazó karjaiban. :)
2013. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Rögtön megszoktam, így volt ez mindig.
2013. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A bújás nem is volt kérdés. MAi napig sem az. Ha nem bújhatnék hozza meg is bolondulnék:)
2013. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem az exem elég bújós volt, mi is 40 fokban is.. A mostani párom nem igazán az, nappal sem, éjszaka sem. Én az egyik oldalra fordulok, ő pedig a másikra, mondván hogy ha felém fordul nem kap levegőt, viszont ha én alszok azon az oldalon ahol ő, akkor neki nem kényelmes. Nem tudom... mindegy furcsa. Nem igazán lehet megszokni ezt a verziót, furcsállom, de lehet már nem is tudnék úgy aludni hogy szorosan mellettem van.
2013. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
én gyorsan megszoktam mert imádom ha a párom hozzám búj!
2013. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretek összebújni, aludni viszont nem tudok úgy, mozgástérre van szükségem a nyugodt alváshoz. Ezért este én bújok oda a páromhoz, aki a meglehetősen nagyméretű ágy egyik felén fekszik. Ő úgyis elalszik 10 perc alatt, ha nem beszélgetünk és álmos, én meg nagyon szeretek elalvás előtt gondolkodni, forgolódni, ilyenkor átértékelem a napomat, és eltervezem a kövekezőt, sokszor a legjobb ötleteim ilyenkor jönnek, elmélkedek sokmindenről. Néha komplett városokat tervezek meg gondolatban :) Sokszor a nap legjobb pillanatai közé tartoznak ezek a percek nekem. Szóval lefekvés után még legalább egy óra, mire elalszom, de sokszor több. Párom meg már rég hortyog addigra mellettem. Ha elfáradtam, melegem van, aludni készülök már, akkor egyszerűen visszamászom a saját oldalamra :)
2013. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a felállás nálunk is. Egy "ne simogass, ne bújj" ex, és egy összebújós férj. Nekem az előzőt nehezebb volt megszoknom, hozzá kell érjek az emberekhez, őt viszont nagyon zavarta, mindig mondta, hogy ne birizgáljam :) Mikor összejöttem a férjemmel eleinte tényleg kicsit fura volt, hogy újra szuszog valaki a fülembe, párszor arrébb nyomtam volna, de hamar hozzászoktam. Szerencsére egyikünk sem mozog sokat alvás közben, általában úgy ébredünk ahogy lefeküdtünk, nem verjük egymást agyon :)
2013. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!