Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanar diak kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Mennyire van eselyuk akar suli befejezese utan vagy teljes diszkrecioban alatta? Szemelyes tapasztalatok uzenetben?
2013. febr. 26. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
mindig lesz fiatalabb és jobb mint te.. :)
2013. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
egy haver osztálytársa középiskolában felcsinálta a tanárát, majd érettségi után elvette feleségül
2013. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
*akkor ha a korkulonbseg 10 ev vagy annal kevesebb
2013. febr. 26. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk egyszer a suliba jött egy új angol tanár ha jól tudom 24-25 év körüli volt. Páran így jóba voltunk vele és év vége felé amikor már közeledtünk az érettségihez meg engedte nekünk hogy tegezzük, persze csak tantermen belül, tehát a folyosón magázni kellett.

Érettségi után egyik osztálytársam tartotta vele a kapcsolatot mert korrepetálásra volt szüksége mivel ő emeltet is akart tenni plusz nyelvvizsgát és megkérte hogy segítsen neki. Mivel a tanárnak nem volt se férje, se párja, egyedül álló volt, így volt amikor összejöttek.

6 év volt köztük a korkülönbség. 4 éve érettségiztünk, és állítólag még mindig együtt vannak. A tanárról annyit tudok hogy azóta elment egy másik iskolába dolgozni, mert jobb ajánlatot kapott.

2013. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekek én tanítok. 35 vagyok, férfi. Nekem kifejezetten elegem van a tizenéves lányok imádatából. Nem azért, mert bu.zi vagyok, hanem azért mert az nem az a helyszín.

Ha egy nyári buliban ismeretlen lányok simán összejönnek, de azért már ott se a 18-19 éves korosztály nálam a nyerő, de az iskolában nem szeretem ezt. Pl.: amikor az első-két padban megjegyzéseket tesznek a seg.gemre, hogy mennyire-milyen lehet megfogni.... S ezek a finomabb dolgok.

2013. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó- én ettől idegrohamot kapnák.

Általában, a tizenéves, magát felnőttnek gondoló kislányoktól összességében idegbajt lehet kapni, szerintem.

Tisztelem a pedagógusokat, hogy megőrzik a hidegvérüket, és nem mondják meg egyik - másik hölgyikének, hogy mennyire óvoda amit "felnőtt nőt" játsszva művel:-)

2013. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
mármint "kapnÉk"
2013. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne...Hidd el, majd eljön a te időd is, de ne egy tanároddal.;)
2013. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Normális esetben azt mondanám, hogy nincs esélyük, hiszen mennyire bizarr már ez az egész?!


Csakhogy volt nekem egy iskolatársam, nálam egy évvel volt fiatalabb. Végzős korában gyakran hírbe hozták őt és az iskola fiatal történelemtanárát. Valóban indokolatlanul sok időt töltöttek együtt, de ezen kívül nem látszott semmi (de tanulságos, hogy már ez mennyire elég a rosszindulatú pletykához). Miután a lány elballagott, akkor derült ki, hogy tényleg egymásba habarodtak, de a problémákat elkerülendő megvárták, amíg a csaj elballag. Aztán sokáig nem hallottunk felőlük, majd egyszer csak a párom kapott egy meghívót egy leánybúcsúba. Azóta útban a baba is, minden f*sza közöttük.


Én azóta nem mondom, hogy kizárt dolog, de az is látszik, hogy elég diszkréten nem lehet kezelni ilyesmit. Ők össze sem jöttek míg a csaj diák volt, nehogy szó érje a ház elejét, mégis mindenki szájára vette őket.

2013. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mindent leírt. Azt mondanám, reménytelen, de már sok olyan dolgot láttam a saját szememmel, amire ugyanezt mondtam volna.
2013. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!