Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú hogyan mutatja ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú hogyan mutatja ki egy csajnak hogy tetszik neki anélkül hogy ciki legyen? Hogyan alakulnak ki a kapcsolatok a legelején?

Figyelt kérdés
16F
2013. febr. 19. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész hozzá, és azt mondod neki: nagyon tetszel nekem. Benne vagy egy randiban?
2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Úgyis ki leszel röhögve sajnos, szóval mindegy. De ess rajta túl minél előbb.
2013. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálom elkapni a tekintetét, illetve természetesen őt nézem, ha a közelben van. Próbálok valamennyit megtudni róla, aztán közös témáról valami semleges beszélgetést indítok, csak hogy megtörjön a jég, Aztán megint, amíg valami komolyabb beszélgetés ki nem alakul.
2013. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első: Itt annyi a probléma hogy nem merem:P Valahogy úgy kéne hogy ne legyen ciki, feltűnő.

Második: Hát ha közvetlen elmondom, biztos. De én nem értek hozzá, örülnék minnél több tanácsnak:(

Harmadik: Köszi, ezt mondhatni hasznos válasznak:)

2013. febr. 19. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok:

Miért lenne ciki, mert tetszik neked egy lány?


Ha gyáva vagy kimondani amit érzel, akkor soha nem lesz senkid, és ott fogod találni magad a halálos ágyadon 80 évesen, hogy nincs senkid.

2013. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Közben figyelem, hogy mik a reakciói, ha látszik rajta, hogy folytatná a beszélgetést, akkor jó, ha próbálja lezárni, lerázni, akkor nem kell erőltetni a dolgot. De általában ez a tekintet elkapásnál már kiderül nálam, mert ha visszanéz, és úgy néz vissza, és máskor látom, hogy ő is elkezd nézni, akkor azt már jó jelnek veszem, és magabiztosabban kezdem a semleges beszélgetést. De előfordult már olyan is, hogy nem is léteztem az illető számára. Ekkor valami látványos dolgot csináltam, ami miatt feltűntem. Mindenképpen fel kell hívnod magadra a figyelmet. Az első a finomabb, ha az nem megy, akkor radikálisabbat kell, de a semleges beszélgetés és a másik reakcióinak figyelése a "biztonságosabb".
2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

21:11

Túlzásba is lehet azt vinni. Én mindkét végletet csináltam, "megjátszani magam", meg túl gyorsan, túl sokat a másikra zúdítani. Finoman kell ezt adagolni. Én se tudnék mit kezdeni egy vadidegen csajjal, aki odajön, hogy szeret. Túl nagy sokk lenne, ahogy fordítva is.

2013. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5. Az a baj hogy ha nem jövök be neki, mindenkinek elmondja.

Meg hát gondold el. Beállítok hozzá:

- Há' csá gyere már egy randira annyira tetszel.

- Okésh' megyek már.


Na, csak nem így alakulnak ki a kapcsolatok? Vagy mégis?

2013. febr. 19. 21:19
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi, 21.25 és 21.17
2013. febr. 19. 21:23
 10/19 A kérdező kommentje:
21:15*
2013. febr. 19. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!