Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy fiúval, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy fiúval, mert már ideje volt. De legtöbbször az agyamra megy, azt se nagyon szeretem ha hozzám ér. Hogyan győzzem ezt le?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az, hogy már ideje volt? ezek szerint mégsem volt ideje
2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azért jössz össze valakivel, hogy legyen valakid és azt várod hogy jó is legyen? :O
2013. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt sok értelme csak azért összejönni valakivel mert "már ideje volt" Inkább szakíts vele amíg nem késő mert lehet, hogy ő tényleg szeret és akkor az idő múlásával csak egyre jobban bele fog bonyolodni a dologba. Ha nem akarod nagyon megbántani inkább hagyd ott most.
2013. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4-es neked világfájdalmad van? Mennyi gyűlölettel vagy tele, innen érezni.Szegényke :(


Ideje volt, azért hogy ne piszkáljanak már.Az se jó érzés. Amúgy meg nem szeret.

2013. febr. 26. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez még Elrondnak is sok...

[link]

2013. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el,még most.Mindketten jobban jártok.
2013. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!