Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » összejöttem 1 sráccal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöttem 1 sráccal, és nagyon gáz lett a vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

összejöttem 1 fiúval. béla a neve. jártunk kb 1 hónapot, de szakítottam vele, mert büdös volt a szája.(megpróbált valamit csinálni a lehelletével, de nem nagyon jött össze..)

aztán összejöttem a legjobb barátjával, aki dobott 1 nap után lelkiismerete bántotta állítólag.... őt cipriánnak hívják. de aztán most rájöttem, hogy még mindig szeretem bélát, és visszaakarok menni hozzá. mit tegyek??? kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!!! köszi előre is :)


ráhel



2013. febr. 5. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Béla? Cipirán? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A gyerek legyen már Jóska vagy Pista :D

2013. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
menj visza bélához és szagold... szivd fel tövig
2013. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 SeoToX ***** válasza:
Milyen nevek ezek? Ciprián? soha nem hallottam.. xd
2013. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ezek csak kitalált nevek, így könnyebb volt leírni :D
2013. febr. 5. 16:45
 5/21 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én is mertem egy cipriánt, nyf-en tanult és román nemzetiségű volt:D


Róla van szó kedveském?

2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már büdi volt a szája, és Téged Ráhelnek hívnak: akkor rá(le)hel(het)tél volna valami mentolos cukorka szopogatása közben? :D


F25

2013. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ezn a rá(le)hel(hett)tél-en nagyon röhögöööök :DD xD köszi, felvvidítottad nyomorult napjaimat :)) amm én 14, ők meg 13, és 13 :DDD
2013. febr. 5. 17:07
 9/21 anonim ***** válasza:
Nevek nélkül is ugyanilyen sz.r lett volna ez a történet. Könyörögd vissza magad a Bélához.
2013. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de hogy?? félek h nem jön már vissza hozzám.. nekem is büdös a szám ://
2013. febr. 5. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!