Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is vannak ilyen szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vannak ilyen szép tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki, hogy van vele de én rájöttem, hogy nincs nagy "ő". A szerelem tart egy kis ideig és elmúlik akkor minek egy komoly kapcsolat amikor a végén úgyis csak szenved az ember?
2013. febr. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
én hiszek a nagy őben
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mindig vannak fokozatok...Van akit nem szerettél annyira, mint egy másik embert... Ilyen szempontból sokaknak van egy ember aki kiemelkedik a többi közül, akit sosem felejtenek el, akihez a legmélyebb érzések fűződnek... Hát maximum ilyen formában van nagy Ő. Attól hogy neked még nem volt ilyen érzésed... másnak lehet különösen kiemelkedő egy ember.
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet van, én abban bízom hogy attól, hogy még nem találtam meg majd eljön, lehet pár év múlva feladom a nagy ő keresését de még fiatal vagyok. 19L
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Solarian ***** válasza:
Na, tippeljetek, ki szakított az imént?
2013. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
nemhogy a nagy ő, a szerelem sem létezik.
2013. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de sok depressziós egyén van itt. Engem is átküldtek a palánkon nem egyszer mégsem sírom tele a lepedőt.

Majd jön másik....jobb. :)

2013. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam igazán szerelmes.

onnantól kezdve soha nem mertem újra igazán szerelmes lenni.

lehet gyáva vagyok, de már én sem hiszek a valódi szerelemben. egyszer mindennek vége szakad.

az első szerelem végénél lelki kínt éreztem, beteg lettem, hánytam állandóan. ott döntöttem el, hogy nekem ez többször soha többé nem kell.

2013. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!