Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha az ex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az ex nem képes felfogni, hogy vége, és barátként sem akarod tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
felfogtam
2013. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell vele szóba állni.Ennyi.Telefonszám csere stb.Ha én azt akarom hogy velem ne tudja valaki tartani a kapcsolatot akkor mindent meg is teszek.Nyílván te nem.
2013. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 27. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfogtam sőőőt én barátként kérdztem meg, hogy hogy vagy ? mert unatkoztam te voltál a bunkó ...
2013. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a harmadik nagyon mókás
2013. febr. 27. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom, több válaszadó is ebben a helyzetben van.:D Akárcsak én... De bocsi az offért. Ha azt akarod, hogy ne tudjon elérni, állítsd be a híváselutasítást a számára a mobilodon, tiltsd le fakebookon, de a leghatásosabb, ha összejössz valaki mással. Amúgy miért nem akarsz vele jóban maradni? Csak úgy kérdem, sose értettem exemnél se, kedveltük egymást, nem volt "anyázós" szakítás, most mégis kb. azt értem, nekem kell elnézést kérnem, amiért meg merem kérdezni hogy van.:/
2013. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!