Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok távkapcsolatban! Milyen gyakran beszéltek a párotokkal?

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 3-4 naponta beszélünk skypon, viszont minden nap váltunk üzenetet. Ennél több időt töltenék vele akár skypon is. Úgy érzem én jobban igénylem a társaságát, többet beszélnék vele mint ő. Nem akarok hisztizni, láthatólag neki ez így kényelmes. Rendjén van ez?
2013. febr. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nincs rendjén. Nekem csak volt távkapcsolatom, de mi minden nap esténként órákat skype-oltunk, minden áldott nap. És sűrűn beszéltünk is. Nem egyszerűen távkapcsolat volt, hanem egy másik ország, egy másik kontinens. Ott elégeltem meg a dolgot, amikor rájöttem több vasat tart a tűzben, és pofátlanul a szemembe hazudott, úgy, hogy én elég sűrűn mentem hozzá, mikor anyagiak engedték. Megjegyzem a repjegybe sem szállt be soha. Így belefáradtam, nem érte meg. Kiadtam az útját, és nem bántam meg.

Távkapcsolatnál tapasztalat: A lányok mindig többet adnak bele, mind érzelmileg, mind anyagilag.:(

Féltékeny tipusoknak meg aztán abszolút nem ajánlott.

2013. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi minden nap órákon át írunk egymásnak, és néha beszélünk is skypeon, hétvégenként pedig eggyütt.
2013. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem meg elég.... én is távkapcsolatban élek úgy h ő magyarországon én meg angliában... és mindennap beszélünk üzeneten keresztül és általában csak egy héten egyszer skypolunk mert úgy van időnk... de attól semmi probléma nincs köztünk és bízom benne meg ő is bennem :) szóval ha elég szeretitek egymást szerintem kilehet bírni... és ha meg úgy érzed h többet szeretnél skypolni vele akkor egyszerűen mond meg neki mert pont az ilyenek miatt távolodhatok el egymástól ha nem beszélitek meg a problémákat :)
2013. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!