Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az ami, megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ami, megcsalásnak számít, és mi az ami még belefér, féltékenyek lennétek ha? .

Figyelt kérdés

Ölelés, puszi, szájrapuszi, csók...

Ezek közül, mi az amit ti még elfogadnátok, vagy mikortól lennétek féltékenyek?


Az a baj, hogy én már egy ölelés miatt is nagyon féltékeny tudok lenni, és nem akarom, hogy a barátom ezért megharagudjon vagy elhagyjon. De én akkor is úgy gondolom, hogy az én pasimat csak én ölelgessem. Más is így van ezzel? Vagy túlreagálom?


Az osztályomba egy-két lány szájrapuszit szokott adni a fiúknak, (csak úgy barátságból, de szerintem ez már sok) És a barátom is oda jár, és ha ez megtörténne tuti rohadt nagy hisztit csapnék. :S Én nem tudom mit csináljak. Nem akarok féltékenykedni, de közbe szerintem nekem van igazam. Ti mit gondoltok erről?


2013. febr. 27. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
az én pasimat se ölelgesse más csaj.nálam már az sem fér bele, főleg ha a végső szándék nem csak ennyi lenne..
2013. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
baráti ölelés, baráti puszi az ok. meg akarlak kúrelni ölelés az már nem ok
2013. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném annak, amit rokonok is megtesznek egymással.
2013. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baráti ölelés/puszi még oké, szerintem felesleges ezt részletezni, normális felnőtt ember tudja, hogy hol a határ.

Szájra puszi és csók viszont már egyértelműen megcsalás, nem fér bele barátok között.

2013. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kapcsolat elején le kell szögezni, hogy nálad mi az ami már nem fér bele hogyha egy másik lánnyal csinálja nálam pl nem fogja meg más pasik kezét nem ölelget olyanokat akiket nem rég ismert meg régi barátokat megértem én is megölelem a régi barátnőimet mm nem párkapcsolati régi barátnők barátok hanem barát barátok :)

nincs csók, szájra puszi stb ezeket le kell szögezni és nem lesz később belőle hiszti probléma

2013. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!