Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ételallergiás vagyok, lisztérzékeny és tejérzékeny, nő. Elég kemény és "auswitzi" diétát tartok,de aki így él, sok év alatt megszokja.

Tapasztalat, hogy a pasik emiatt "problémásnak" tartanak,sokan nem tudják kezelni az ilyen helyzetet. Új kapcsolatom van, és már szó volt arról, hogy bemutat az anyukának, és a mama majd főz nekem is...az anyja nagyon szeret főzni! Eddig még elkerültem az evés témakörét, vagy kidobtam, amit vett, vagy arra hivatkoztam, nem vagyok éhes (elég gyakran). Mindig azt mondom, én csak otthon tudok nyugodtan enni,ami nem igaz. A korábbi kapcsolataimban csak hümmögtek meg húzogatták az orrukat-szájukat a férfiak, mikor látták, szinte semmit sem ehetek, amit készen lehet kapni, emiatt külön ettünk és én sokszor otthon "oldottam meg", randi előtt. Az étel tehát "tabu" lett, legalábbis ezt éreztem egy idő után.

Ez a mostani pasi nekem "tökéletes" nem akarom elcseszni ezt a kapcsolatot, főleg nem emiatt. Még nem tudja az igazságot....egy hónapja ismerem de nagyon jól alakul!



2013. febr. 27. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Pontosan tudod, hogy reagálnak erre a pasik.

Utólag sokkal gázabb egyébként elmondani.

2013. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondanád így, normálisan miket ehetsz miket nem akkor nem lenne kínos szitu belőle. Ha elmondod az anyukának , sőt készítesz egy listát amit nem ehetsz abból nincs sértődés, de ha semmit nem tud akkor kis finnyás libának néz és eleve mínusszal indulsz.
2013. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem lehet oka annak, hogy ne jöjjön össze a kapcsolat, ha meg igen, akkor nem is volt fontos annak a férfinak.

Nem hiszem, hogy ha tényleg akar Tőled valamit, akkor emiatt eltávolodna. Elvégre Te attól még főzhetsz neki, vagy bevezetheted a saját világodba. Ha pedig a kedves anyuka szeret főzni, hidd el, ez még egy kihívást is jelenthet neki. Új dolgok kipróbálását.

2013. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, de én most lehet, hogy kibújnék azzal, hogy az egy hónapot még rövidnek tartod ahhoz, hogy a szüleinek bemutasson.

Majd úgy intézném, hogy a srácot látnám vendégül egy romantikus esti vacsira a saját lakásomon. Majd akkor látja, hogy te ettől függetlenül nem csak zöldeket legelsz, és hogy az ő kajáját ugyanolyan finoman el tudod készíteni, mintha magadnak nem is kellene külön főznöd.


És akkor majd szóba hoznám, hogy mi van nálad ezen a téren, és akkor megmondanád neki, hogy éppen ezért az ő szüleit is szeretnéd először te vendégül látni, lássák ők is a gyakorlatban hogyan is megy ez.

2013. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt az egészet.Én biztos már az elején megmondanám, hogy lisztérzékeny vagyok. (Amúgy az vagyok...) Szerintem később sokkal nehezebb már kimondani, meg az ilyen furcsa kibúvók, ha belegondolunk, hazugságok. És egy új kapcsolatnak mindig egyből hazugságokkal mész neki?
2013. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ezen mit kell titkolózni? Aki nem képes elfogadni és alkalmazkodni hozzád az nem passzol hozzád. Ennyi!
2013. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 V.Mark14 válasza:
Én is elmontam volna neki az elején,mert a hazugság úgy is kiderül.És ha emiatt nem fogad el,akkor szerintem nem is szeret.
2013. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy sikerült a bemutatkozás?


egyébként megértő szülő,nagyszülő nem csinál ebből gondot,párom is laktózérzékeny,nagyim 80 évesen csak miatta szerzett be erről könyveket,azóta ha megyünk,úgy főz,hogy ő is ehessen mindenből.Rossz szót nem szólt még,hogy emiatt drágább és más az íze a kajáknak.

2013. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!