Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok erre a...

Ti hogyan reagálnátok erre a helyemben? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet, hogy 15 éves lány vagyok, és pár napja rájöttem, hogy anya megcsináltatta a melleit még régebben. Azt nem tudom, hogy a születésem előtt vagy akkor amikor pár hónapos voltam. És 15 évig titkolta. Múltkor rákérdeztem este, hogy volt -e bármilyen plasztikai műtéte valaha is, de azt mondta ,hogy nem... Én meg mondtam neki(mert akkor ugye már tudtam, hogy a szemembe hazudik) ,hogy ha pár év múlva mégis kiderül, akkor nagyon meg fog romlani a viszonyom vele. De ő azt mondta ,hogy nem volt semmi. Hogy hazudhat???? Arra gondoltam, hogy ma este megint megkérdezem, hogy tegnap igazat mondott -e és azt is mondom, hogy már elég érett vagyok ,hogy elmondja. Ti hogyan reagáltatok volna a helyemben? Én tiszta lelkibeteg vagyok ettől a hírtől ,olyan idegen lett hirtelen anya. HELP!! Ja és még a tesómat is megkérdeztem, hogy ő mit tud erről és azt mondta, hogy anya megígértette vele ,hogy nem beszél erről senkinek...szóval csak én nem tudtam a dologról

2013. febr. 6. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
És ha megcsináltatta, akkor mi van?
2013. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Még sem vagy elég érett.mit problémázol azon meg műtette.Semmi közöd hozzá ,nehogy ettől idegen legyen az anyád.
2013. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell sehogy reagálnod, mert semmi közöd hozzá.
2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Már látszik is, hogy miért te voltál az egyetlen, akinek nem mondták el. Még a húgod is érettebben kezeli ezt a dolgot. Miért olyan tragikus számodra ez az egész? Most komolyan kijelented előre, hogy amint betöltöd a 18at hirtelen egyik napról a másikra megromlik vele a kapcsolatod?

Nagyon éretlen vagy még...

2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Egy anya a gyerekét félti a legjobban, valószínűleg azért titkolta el, hogy ne legyen előtted ő a példa pl. egy plasztikai műtétre. Biztosan nem szeretné, hogy hasonlót csinálj, mert még fiatal vagy hozzá.

Gondolom inkább a hazugság miatt csalódtál nem a műtét miatt. De gondolj bele a kegyes hazugság fogalmába, te még sosem tetted meg senkivel?

2013. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad meg, ha ő tagadja?
2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

OMG! ennyire ostoba emberek léteznek?


gondolom nem a te pénzedből csináltatta.

engem pl sokkal jobban megborítana, ha kiderülne, h előttem vagy utánam volt anyámnak abortusza. szerencsére amúgy nem, de sztem az sokkal nagyobb tragédia.

2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Meglepett volna egy kicsit, ezenkívül semmi. Nem kell ezt túlreagálni még csak nem is egészségügyi műtét hanem szépészeti, akkor meg?

Mondjuk más lenne ha ez egy mellrák következménye vagy valami...

2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Közöd? Mint eszed... semmi.
2013. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
Jaj, emberek, itt NEM a plasztikai műtétről van szó. Hanem arról, hogy az anyja konkrétan a képébe hazudik. És persze mindenki az anyát védi, meg semmi közöd hozzá... de ha egyszer érdekli, és rákérdez, azért egy anya ne hazudozzon a gyerekének...
2013. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!