Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarhat valaki kapcsolatot? Soroljátok fel az összes lehetséges okát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát pl azért mert..

1. Akkor és azzal mész bulikba akivel és amikor csak akarsz.


2. Arra költöd a pénzed amire akarod. Nem fog senki cseszegetni h jaj de h.lye v h vettél egy új VGA-t a gépbe v táskát, cipőt..

Nem írtad h F v L vagy, azér írom így.


3. Nincsenek reggeli harcok a fürdő szobáért.

Lehet h ez viccesen hangzik de hidd el h büdösen menni reggel a melóba v elkésni az sem élvezet.


4. Azt eszel amit akarsz senkinek nem kell jó pofizni az ehetetlen kajáira is h mennyire bejön. Miközben a hányás kerülget. Ha gondolod rendelsz egy Pizza-t magadnak és csá.


5.A tv-t addig bámulod amíg neked jó és azt nézed ami neked szimpi.


6. Addig ülsz a gépnél amik te akarod.


7. Lefeküdni is azzal mehetsz akivel akarsz csak vigyázz ne h terhes legyen v elkapj v mi sz.rt.


Összegezve pedig szabadidődben azt csinálsz amit akarsz.

Senki nem fog számon kérni h mit csinálsz és hová mész.

Kb ezek a fontosabbak.

24 F

2013. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

- valaki tökéletesen jól érzi magát egyedül, nincs lelki igénye társra

- úgy gondolja a karrier és a pénz helyettesítheti a szerelmet, és az összetartozást egy másik emberrel

- fél feladni a függetlenségét, vagy tart a csalódástól

- a családban azt látta, hogy a szülők rossz viszonyban vannak és ez rányomta a bélyegét a ő felfogására is

- sokszor belerúgtak már párkapcsolatban

- nincs önbizalma vagy a környezet negatív véleménye miatt, vagy alapból

- úgy érzi, még nem áll készen lelkileg arra, hogy kötődjön valakihez

2013. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es én is így vagyok ezzel,minden amit leírtál rohadt idegesítő. Minden nap telefonálgatnak,vagy találkozni akarnak,miközben nekem más elfoglaltságom van.Ezen besértődnek,megy a hiszti.Jön a "miért nem akarod hogy találkozzunk,valami baj van,mondd el légyszi."

Én mindig ilyen huh de nagyon romantikus pasikba futok bele.

Nem kell mindig a nyalakodás,a hülye beszédstílus(mintha egy kisbabához beszélne),nem vagyunk házasok.

Nálam ez válook.

2013. márc. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert nem szerelmes.
2013. márc. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

- én pl azért éreztem korábban mert önbizalom hiányos voltam...

- úgy éreztem még nem állok készen rá, nem vagyok elég érett

- és sajnos amíg itthon élek nincs lehetőségem azt tenni amit szeretnék, mert mindenbe beleszólnak

- féltem a csalódástól, és hogy kihasználnak

- szeretek néha egyedül lenni, úgy is feltalálom magam és nem jó ha valaki folyton a nyakadon lóg, és nem veszi észre, hogy már jobb lenne, ha hazamenne

- úgy éreztem először magamat kell megvalósítanom, önálló emberként boldognak lenni és nem mástól tenni függővé a boldogságot és hogy értékes emberi lény vagyok-e?

-de viszont hiányzott is egy társ néha, és ez látszott rajtam és ezzel elüldöztem a potenciális jelölteket... ezért inkább nem is akartam semmit egy idő után..

2013. márc. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!