Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi, akivel szexelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi, akivel szexelek, kinyomja az egyik pattanásomat, az már annak a jele, hogy párkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én erre nem vennék mérget.
2013. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
fail xD
2013. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak a jele, hogy megbolondultál kérdező!
2013. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szex közben nyomja ki?
2013. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
wátáfák? jó hogy nem kozmetikushoz visz el szex közben..
2013. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fospuska ***** válasza:
csak akkor,ha kiszívja. addig csak sima szexkapcsolatról van szó.
2013. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kész, végem van. :'DDDDD
2013. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
miért , most mi a baj ezzel? szerintem teljesen normális és természetes dolog. ez már érzelmi kötődés, nem?
2013. márc. 1. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez neki ilyen bizalmi dolog!


Én erre allergiás vagyok. Első párom pl. megmutatta, mekkorát kakált, és halál komolyan közölte, hogy ez annak a jele, hogy megbízik bennem, mert még ezt is meg meri mutatni.

Második párom pedig ha a hátamat simogatta, mindig közölte: édesem, itt van egy pattanás. Szeretett étterembe járni, ott meg mindig megjegyezte, hogy ezt vagy azt inkább ne egyem meg, mert pattanás lesz a hátamon.


Szóval ha a jelenlegi párom kinyomná a pattanásomat, szerintem dührohamot kapnék!

2013. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen romantikus péntek este, két b*zi turkássza egymást...
2013. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!