Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy segítségre lenne szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segítségre lenne szükségem! Hogyan cselekedjek helyesen? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsègre lenne szüksègem az exem visszahódításában! Fèl èvig voltunk együtt, mindig nagyon jól èreztük magunkat egymás társaságába! Egy hete azt mondta, hogy már nem szeret ès szakítani akar! Tegnap ráírtam, egy hèt után, hogy hiányzik nekem! Azt mondta èn is neki! Azt akarta mesèljek neki mi van velem mert fontos vagyok neki! Vissza akarom hódítani! Mit csináljak most? Nagyon szeretem őt! Segítsetek kèrlek!
2012. nov. 11. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a szerelmet a ragaszkodással! Ugyanis nem mind1! Lehetséges, h az exed azért írta, h te is hiányzol neki, mert eddig megszokta, h ott vagy mellette(jártok), de most már nem és egyáltalán nem biztos, h te szerelemből hiányzol neki! Szerintem ha szakított veled, akkor ne alázd meg magad még azzal is, h futsz utána! Inkább légy büszke, az idő segít! Tudod, a káposzta sem jó felmelegítve!
2012. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem teljesen èrtem mit akarsz ezzel mondani kedves válaszoló! Esetleg mit kène cselekednem, amivel a legtöbbet teszek azèrt hogy visszakapjam?
2012. nov. 11. 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem írtál se életkort se nemet.

ha >14 vagy akkor simán odamész és megfogod a kezét.

ha idősebb vagy akkor bonyolultabb a dolog.

Viszont el kellene gondolkoznod, hogy miért is ért véget, miért is mondta h nem szeret, és pár hét múlva nem fogja újra mondani neked?

Tudod, mielőtt még újra odadobod neki a szíved:)

később megfogod sajna tanulni: "Hülyeség 2x abba a sz@rba lépni"


(mellesleg, ha azt mondta h hiányzol neki, akkor lazán kérdezd meg h most mit akar)

Mivel látszik h ezt a kapcsolatot már te te viszed a "válladon" így csak rajta fog múlni a döntés.

2012. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Èn 21 vagyok, ő 17! Szóval akkor most hagyjam bèkèn egy kis időre? De akkor meg attól fèlek, hogy vègleg elfelejt, ès azt hiszi nem tojok rá! :S
2012. nov. 11. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
A lényeg az, h ha ő szakított, akkor ne akard még inkább alázni magad azzal, h futsz utána! Az idő segít! Az, h hiányzol neki, nem biztos, h azért mert még mindig szerelmes beléd, hanem inkább a tudat, h eddig mindig volt egy ember, aki mellette volt! Ennél érthetőbben nem tudom neked leírni:) vagy érted, vagy nem!
2012. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit fog momdani pár hèt múlva? Ezt nem èrtem! :S
2012. nov. 11. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:

gondolom te vagy a pasi...

szóval azt mondtam h mi a garancia rá h 2 hét vagy X idő múlva nem fogja e megint bevágni a dumát: "már nem szeretlek".

ezt mondtam.

am meg 21 éves vagy, előtted még az egész élet.

Ne egy 17 éves csajszitól várd a komoly kapcsolatot, mert még éretlenek.

És igen, sz@rd le a kis csajt, ne foglalkozz vele.

Ha fontos vagy neki ő fog utánad futni (mivel ő szakított, így neki is kell pedáloznia).

Erre mondta másik kommentelő társam h ne alázd magadat hogy papucs módon pitizel. Legyen egy kis önbecsülésed

2012. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Èrtem! Köszönöm a segítsèged! Szóval ha nem keres ès nem èrdeklem őt egy idő után, akkor hagyjam a fenèbe, mert komolytalan volt ez az egèsz ès tènyleg nem èrdeklem őt?
2012. nov. 11. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen!

hagyd, ne foglalkozz vele.

Ne írj rá, ne keresd, ne nézd az adatlapját, ne hívd fel, ne küldj smst, és ne kérdezd meg h mizu vele.

A csajok sose a papucs srácokra buktak.

Gondolj arra (ami lehet h igaz), h te elég sokat megtettél a kapcsolatotokért, érte és itt a VÉGE.

Nincs értelme pedálozni, vagy bizonyítani egy olyan lánynak aki nem értékelt téged.

2012. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt szakításunkkor is elmondta! Vagyis azt, hogy ne hibáztassam magam mert mindent megtettem! Egyszerűen csak nem szeret ès kèsz!
2012. nov. 11. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!