Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi legyen? Összezavar.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Összezavar.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel úgy terveztük hogy együtt szlveszterezünk. De még nem dönöttük el hogy hol is leszünk. A döntést azt ráhagytam . Sajnos nagyon tökölős és szilveszter előtt egy nappal döntötte el. Sebaj -gondoltam- minden jó idáig. Csak hogy azt nem tervezte bele hogy nem vihet egy embert SE. Így nekem máshol kellett töltenem a szilvesztert. Persze ezt h nem mehetek pont aznap. 31-én tudtam meg. Szerencsére vannak jóbarátaim és elhívtak magukkal falura. 31.-én egésznap 10órától próbáltam hívni de vagy ki volt kapcsolva vagy nem vette fel. 19:40-órakkor küldött egy sms-t hogy akkor most mi lesz. Felhívtam 21-kor de akkor már annyira leitta magát hogy azt se tudta kivel beszél-velem beszélt-. Másnap. Vagyis ma. egy sms-t egy csörgetést annyit nem kaptam. Én hívtam fel hogy kívánjak neki boldog.


Két nappal az ünep előtt 29.-én együtt voltunk. Sétáltunk és smárolgattunk. Nagyon jól megvoltunk. Bár azóta nem találkoztam vele. Legközelebb szerdán tudok vele. Szerintek mit kéne csinálnom? Szakítsak? Beszéljem meg? Úgy érzem a kapcsolatban csak én adok és semmit sem kapok. Megéri-e tovább folytatni?


Légyszives értelmes válaszokat írjatok. Ne olyanokat h "tésztát mert azt szeretem". Ne gyerekeskedjünk.


én 17/f

a lány pedig 15



2013. jan. 1. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően neked kell eldönteni, mi fér bele, és mi nem. De ugye objektíven nézve a dolgokat, nélküled akart szilveszterezni és nélküled is szilveszterezett, nem is hiányoztál neki a jelek alapján. Ha mindig így működik a kapcsolatotok, akkor tényleg csak te adsz, és semmit se kapsz, ennyit tudok mondani. Valamint a bnőd nagyon fiatal.
2013. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se szakíts vele egy ilyen kis pitiáner dolog miatt. :) Itt csak annyit kell tennetek, hogy lekell ülnötök, és megkell beszélnetek, hogy kinek mi a fontos, és hogy ki mit vár el a másiktól! Ha viszont ezek után is úgy érzed, hogy csak te akarod ezt a kapcsolatot és egyedül te adsz, akkor már elgondolkozhatsz a szakításon. :)
2013. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell haragudnod rá, még csak 15 éves.

Tervezést csak a főiskolán tanítanak. :)

Majd legközelebb, még jó hogy minden évben van szilveszter.

2013. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha vegyes társaság volt, akkor gyanúsan le is feküdt valakivel. Kapásból ott hagynám.


[off]

az szilvásbukta, te! :D

[/off]

2013. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mióta jártok? És azt a részt nem értem, hogy miért nem vihetett egy embert sem? Egyáltalán hova? És neked miért KELLETT máshol töltened a szilvesztert?

Amúgy véleményem szerint elég papucsnak nézhet, vagy csak szimplán leszar ha ezt meg meri csinálni, plusz még másnap délután sem keres/reagál, de persze az is igaz, hogy fiatal. Beszéld meg vele hogy téged ez zavar és mondd el neki, hogy neked mi fér bele egy kapcsolatba és mi nem..

2013. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!