Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy olyan nőknek tetszem, akiknek nem fontos a szex?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy 27 év alatt olyan nőknek kellettem, akiknek nem fontos a szex, nem frigidek, de anélkül is megvannak (eddig ilyen barátnőim voltak). Viszont azok a nők, akik elmondásuk szerint fontos a szex és nem bírják ki nélküle stb, azoknak nem jöttem be eddig. Szerintetek lehet valami összefüggés a szexualitás és az hogy bejövök-e nekik vagy nem között
2012. dec. 3. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném... Én pl. sose tudom megállapítani egy pasiról, hogy mennyire jó az ágyban, pedig nekem nagyon fontos. :)
2012. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mondjuk, nekem se az életem központja a szex, de akit szeretek, azzal vágyom rá. Nálam az lehet az oka, hogy nekem nagyon fontos, hogy a partnerem okos legyen és humoros, és tapasztalatom szerint ez azzal szokott járni, hogy a beszélgetést, közös gondolatokat többre tartják a szexnél. Szóval megoldást nem tudok, mert még nem találkoztam olyannal, akinek ugyan a szellemi közösség is fontos volt, de a testi is.

28 éves férfi

2012. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Játszd el,hogy neked nem fontos. Soha ne beszélj róla,ne célozz rá.Legyél visszafogott.És láss csodát,rád fognak mászni.(Tapasztalat)
2012. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!