Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, hogy kicsit "megleckéstessem", erre összejött egy másik pasival. Nem erre számítottam, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Azért szakítottam vele, mert állandóan kombinált, és kicsit tudtára akartam adni, hogy vegyen vissza. De igazán vannak érzelmeim iránta, csak pár hónapos kapcsolat volt. Erre tegnap összejött egy irtó gáz, alkoholista gyerekkel, ilyen bulipatkánnyal. Ilyenkor mit kéne tennem? Kuncsorogni? De az én stílusom, túl büszke vagyok hozzá.
2013. márc. 2. 15:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
nem az én stílusom*
2013. márc. 2. 15:00
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem tudsz tenni, ha nem akarsz segget csinálni a szádból. Legközelebb már tudni fogod, hogy a barátnő nem egy kutya, amit idomíthatsz, és kidobhatod csak úgy. Nagy pacsi a csajnak!
2013. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
95%
Így jártál.
2013. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 fospuska ***** válasza:
100%
ilyenkor szopni kell. :) ha belebonyolódott ennyi idő alatt az új paliba,vagy nagyon zokon vette a kihajítást, hagyhatod nyugodtan szerintem. én nem mennék utána. csak ilyenkor az a sz@pás,hogy már neked kell nyalizni. sehogy se jössz jól ki belőle.
2013. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csak megtanulsz, normális módon kommunikálni, nem pedig manipulálva játszadozni másokkal.
2013. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kell neked. A szakításnak súlya van, és a legtöbbször végleges, nem kellene felelőtlenül dobálózni vele.
2013. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

a kidobás és ez új pasi között mennyi idő telt el?

ha jól fogom nem sok, ebből ítélve, nem is igazán szeretett

viszont legközelebb inkább beszéljél, mielőtt ilyeneket csinálsz, használd az agyadat

olyat keressél aki igazán szeret, nem felszínesen, mert nincs visszaút és hidd el jobb is így N

2013. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt megszívtad.

Legközelebb gondolkodj,mi elött leckéztetni akarsz valakit is.

A gondokat meg kell beszélni,nem így intézkedni.Meg érdemelted,lépj túl,keress mást.

2013. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A szakitas azt jelenti, hogy vege a kap solatnak

Ha vege egy kapcsooatnak, akkor van esely egy masikra

Meghogy o kombinal... legkozelebb gondolkodsz, meg nem akarsz kibszni a sajat baratnoddel...

2013. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát, a nő se lehet semmi... :D


Bár, minden szentnek maga felé hajlik a keze, tehát, nem tudom mennyire túloztad az alkohlista hapsit el...


Mindenesetre, ha így történt ahogyan írtad, akkor ez a nő egy kis megbánást sem érdemel...


Lépj tovább, aztán akármilyen nővel találkozol, akkor inkább kommunikálni próbálj vele és ha ez sem segít, akkor penderítsd ki a francba...


Ha meg idomítgatni kell, mint egy kutyát(hogy korábbi valáaszolót idézzek), akkor szerintem kapásból hagyjad.

Renegeteg életképtelen nő és férfi él kis világunkban...

2013. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!