Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ha egy haverjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ha egy haverjának mond olyat menőzésből h csajozna pl buliba vagy ilyesmi de csak menőzésből az baj? Vagy miért mondanak néha ilyet a fiúk egymásnak, mikor nem is csinálnák meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálnák ők, hidd el... csak nem etikus.
2013. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel nincs olyan pasi aki nem csalna meg?:)))
2013. márc. 2. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

De igen, van olyan férfi, aki hűséges. Sőt! Sok ilyet ismerek, és mindegyik nagyon rendes, normális felfogású srác, aki komolyan veszi a párját és a kapcsolatukat.


De aki ilyet mondd, és ezzel "menőzik", az szerintem még nem érett egy komoly kapcsolatra, benne van a vadászösztön, és szereti (vagy legalább is szeretné) hajtani a csajokat. Ha mégis van barátnője, az őt ebben korlátozza, ezért mondtam azt, hogy szívesen megtenné, hogy a bulin csajozik, de nem teheti, mert nem túl etikus... az ilyen srácok még nem tudnak hosszútávon megállapodni egy lány mellett. Ennyi. Majd kinövik... legalább is jobb esetben.

2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos az a haver mindenkivel ezt csinálja és nm lehet vele mit kezdeni, meg egy házas embernek is mond ilyeneket.. :/ de ez sokszor igaz fordítva is a lányokra sajna...
2013. márc. 2. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, van ilyen. De a haverokat is meg kell tudnia válogatni az embernek. Olyannal nem kell barátkozni, aki rossz hatással van rám, és kész. Olyan haverokat kell találni, aki becsül, mint barátot és tiszteletben tartja, ha a másiknak már van egy kapcsolata, amiben boldog, nem pedig belerángatja ezekbe a csajozásokba. Bár az is igaz, hogy aki nem akar igazán belemenni az ilyesmibe, az nem is hagyja magát belerángatni.


Szóval ha téged zavar, hogy a barátod "menőzésből" ilyeneket mondd, csak azért, hogy megfeleljen ennek a bizonyos havernak, akkor ülj le vele és mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik, még akkor is, ha csak szórakozásból csinál ilyet. A barátod keressen magának olyan havert, aki tiszteletben tartja a párkapcsolatát és akinek nem kell menőznie. Vagy keressen másik barátnőt, aki tolerálja neki ezt az egészet.


De ha téged ez zavar, mindenképpen beszéld meg vele. Azért vagytok egy pár, hogy meg tudjátok oldani ezeket a dolgokat közösen.

2013. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad is van:) ugye az a "haver" olyan haver akivel kb 1 évben 1x ha találkoznak , mert továbbképzésre mindig egyszerre mennek, am soha nem tartják a kapcsolatot! szerencsére, csak mesélte a barátom, hogy ilyen ez a srác...én meg csak igazából magamban gondoltam h lehet h az én barátom is mond neki ilyeneket, de tudom nem kéne erre gondolnom, mert felesleges, meg akk nem is mesélte vna el h ilyen, csak nem örülök ha úgymond ilyen társaságban van :/
2013. márc. 2. 15:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!