Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy már szeptemberben el kezdett piszkálni. Elvette a tolltartómat, lökdöste a székemet, elvette a könyveimet, stb... (aztán vissza hozta őket)

Aztán Facebookon is írogatot, pl.: "szöröshonajjúúú :DDDD"

igazán kedves.

Aztán ilyet: "Teccel nekemm mar regotaa".

Nem válaszoltam.

Aztán már ezt írta: "Sziaa Járunk?"

Itt már ledöbbentem, talán mert legbelül tetszett, de abban sem voltam biztos, hogy komolyan gondolja-e, meg minden...Még most sem tudom, hogy tetszik-e vagy nem, de most már egy nagy baromnak tartom magam, mert elment másik suliba. Így 7. évközbe. De egy településen lakunk, szóval néha-néha találkozunk. És én is abba a suliba készültem (és talán még készülök) 8. vége után...

én tényleg nem tudom, mit tegyek. Íjak neki? Mit? Egyáltalán érdemes-e még?

Már csak azért is ledöbbentem a levelén, mert nem vagyok az osztály nagymenője, nem vagyok plázacica. De talán mégis volt valaki az osztályban, akit a belső érdekelt.. (ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy ronda banya vagyok, mert egyáltalán nem, csak lebecsülnek).

Akkor is egy baromnak tartom magam, és ha visszaforgathatnám az időt válaszolnék neki. De mit? Szerintem pozitívat....



2013. márc. 2. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te szereted őt érzel valamit íránta?
2013. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akart/akar semmit tőled. Bocsi.
2013. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 betlindis ***** válasza:
mucika, mi a lóf.szt akarsz egy ilyen kis paraszttól?
2013. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmi komoly. Eleve facebookon megkérdezni, hogy jártok e az semmi komolyra nem utal. Plusz attól még, hogy húzza az agyadat, nembiztos, hogy tetszel neki. Olyan 12-15 éves lehetsz a kérdés alapján. Ne keresd fel, keress mást, lépj túl.
2013. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj neki. Itt mindenféléket fogsz hallani, de a választ csak ő tudja. Szerintem meg bejöttél neki, azért piszkált.
2013. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Óóóóó, ezek elég különbözőek..

Őszintén szólva az utolsó válasza tetszett a legjobban, de mindegyik tanácsot úgysem tudom teljesíteni...

Hogy tetszik-e azt nem tudom, de talán az igen felé hajlok...

2013. márc. 2. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
irjál neki, ha ő is tetszik neked. :)
2013. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!