Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rózsaszín rózsát nem értené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rózsaszín rózsát nem értené félre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

egyik nagyon jó lány barátomnak mostanában lesz a névnapja és rózsaszín rózsát szeretnék venni neki,de nem tudom h hogy viszonyulna hozzá,mit "jelent". A probléma ott kezdődik hogy több mint másfél éve a legjobb barátok vagyunk viszont mostanság kezd egy kicsit több lenni részemről,tetszik,de nem tartom valószínűnek hogy viszonozná,és nem akarom kockáztatni az egészet

17/F



2013. márc. 3. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerezz neki kéket, de nem festettet, hanem génkezeltet. Ritka, viszont tuti, más olyat nem adott neki még :)

Aztán amikor átadod, mondd neki, hogy ha nem tetszik a kék, visszamész egy pirosért... :)

2013. márc. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedves első!

interneten keresgéltem de nem találtam,kérdezzem meg a virágost?

2013. márc. 3. 02:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem virágnyelven, hanem direktben kérdezném tőle. Próbáld meg először humorosra venni a kérdést és ha nemleges választ kapsz tréfával elütheted az élét.
2013. márc. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vigyél helyette rózsaszín párduc figurát :D



Na jó a viccesnek szánt dumát félretéve: Azt fogja hinni hogy ki akarsz kezdeni vele. De hát ez az igazság nem?

2013. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az az igazság,de a barátság többet ér annál,főleg baszhatnám ha utána visszautasítana:D,amúgy onnan jött az egész h a rózsaszín a kedvenc színe,nem "beszélő rózsákat" akarok én :D
2013. márc. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!