Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobban törődjö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobban törődjön velem a barátom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon szeret meg hogy szerelmes belém de nem nagyon tudja kifejezni az érzéseit.

Azt szeretném elérni nála hogy amikor csak tud keressen, foglalkozzon velem, néha-néha ajándékozzon meg (csokival, virággal, ilyen apróságokkal), hívjon fel váratlanul csak azért hogy "halhassa a hangom", küldjön felizgató sms-t vagy bármi, pláne meg hogyha nagyon hiányzok neki.


Úgy irigylem azokat a lányokat akiknek a pasijuk szinte rajong értük, minden kívánságukat lesi, nagyon ragaszkodnak a barátnőjükhöz. Bárcsak az én barátom is ilyen lenne! Mindig mondja hogy szeret, de én többre vágyom, mert ez nekem kevés. Máshogyan is kifejezhetné. Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy valóban szeret, mert látszik rajta.


Szerintem ezek nem nagy dolgok és elvárhatóak akkor is, ha mondjuk kevés az ideje vagy nincs sok pénze stb...

Hogy tudom rávezetni ezekre, anélkül hogy ezt én mondanám meg neki? (Sokkal jobb lenne ha magától jönne rá...)


2013. márc. 3. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs de ez nem így megy. Ha te ilyen pasit akarsz, akkor ilyen pasival jöjj össze. Őt meg fogadd el olyannak amilyen. Van aki magától csinálja, van akinek meg eszébe se jut mert ő egyszerűen... más személyiségű! Nem fog magától rájönni....
2013. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Néha hasonlóan érzek én is a barátommal kapcsolatban. Ö is szeret engem, a maga módján, látom is rajta,hogy igyekszik. Úgyhogy szerintem nincs más megoldás mint elfogadni öket igy ahogy vannak:)

Tudod, sajnos ha ö nem látja, érzi,hogy neked mire lenne szükséged, akkor elmondás nélkül nem fog változni a dolog.

2013. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg ilyen lenne nem kellene, és dobnád mert papucs..
2013. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1! igaza van

a Te barátod ilyen, ez van

amiket leírtál és irigyled a barátnőidet, akkor olyan hapsi kell, mert nem egyformák

hát én még soha nem kaptam semmit, nem csak Te vagy így

amit akarsz ezt nála nem fogod elérni és megkapni sem N

2013. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hm, akkor azt mondjátok törődjek bele?


Csak nem tudom meddig bírom ezt... Mert nagyon szeretem én is, de idővel kijönnek majd ezek a "hiányosságok" szerintem. Pedig csak ezért nem szeretnék szakítani most vele. De később ha (bizonyára) nem lesz változás, biztosan fogok...



(Egyébként meg, rá pontosan illik -sajnos- a "papucs" szó. Nagyon rossz ez, de mindig mindent én mondok meg, én irányítok, és így unalmas. Ezért várnék el többet tőle, hogy többet nyújtson nekem.)

2013. márc. 3. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja,hogy papucs?:) Ne csináld,hogy ez neked megfelel. Bár mások vagyunk, én pl. nem tudnám elfogadni,hogy mindig mindent én mondjak meg neki. + nem tudnék miért felnézni rá.
2013. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy idő után szakítani fogsz. Ez így szokott lenni.
2013. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy próbálja meg máshogy is kifejezni a törődést, mert nagyon jól esne neked. Az én barátomnak is vannak ilyen téren hiányosságai, és ami még rosszabb, hogy nehéz gyerekkora volt és nem tud semmiféle törődést lelkifurdalás nélkül elfogadni. De hosszú távra tervezünk, ezért kölcsönösen megpróbáljuk megtanulni, hogyan kell a másikat szeretni, hogy az jól essen neki.


Amit nagyobb problémának gondolok, az az, hogy irigyled a barátnőidet. Ha ezt a problémát megoldod és telik az idő... mi lesz, ha a barátnőid pasijai több pénzt fognak keresni? Ha őket hamarabb veszi el a barátjuk, mint téged? Nem írhatsz ki minden alkalommal egy kérdést, hogy "hogyan vegyem rá a barátomat, hogy több pénzt keressen/ elvigyen nyaralni/ megkérje a kezem?" Talán nem azért akarod ezt a törődést, mert neked kell, hanem mert zavar, hogy mások megkapják. Szerintem először is gondold át, hogy mi az, ami igazán kell, amire szükséged van, és aszerint próbálj változtatni a kapcsolatodon. Lehet, hogy nem is ez a pasi kell neked.

2013. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ő ilyen passzív papucs féle :D

De én azt szeretném elérni nála, hogy "aktív papucs" legyen legalább, ha már ígyis úgyis ilyen papucs fajta... Én így szeretem, én így is feltudok nézni rá, hogy "papucs".


De azt nehéz kibírni hogy nem tesz értem sok mindent, amivel máshogyan is kinyilváníthatná az érzéseit irántam. Nekem vannak ötleteim, neki nincsenek. A beszédtémát is mindig én hozom fel, egyébként ha nem tenném, mindig csak ennyiből állna a beszélgetésünk:

"Szia! Mizujs? Szeretlek! Hiányzol! Csók!"

Lapos kapcsolat, de szeretjük egymást. Hát ennyi

2013. márc. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!