Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy lány csúnyán átvert, szórakozott velem most meg úgy néz ki még is szeret engem.Én mindvégig szerettem és még most is néha úgy érzem hogy szeretem de mégis van bennem egy olyan érzés hogy már nem tudnék vele lenni.Mit tennétek a helyemben?
2013. márc. 3. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Eloszor atbasz, aztan beled szeret? Ez buzlik... csak egy ujabb atbszas... am meg ha ne is, akkor is atvert, ugyh ne varjon semmit, hagyd a fenebe, ne torodj azzal, hogynletezik egyaltalan
2013. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki csúnyán átvert, azzal többet nem foglalkozok...
2013. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de bak nem tom elfelejteni...
2013. márc. 3. 14:01
 4/9 A kérdező kommentje:
és arra nincs esély hogy megjött az esze?
2013. márc. 3. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne? De én nem bíznék benne. Hány évesek vagytok?
2013. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy megváltozott de nagyon kevés. Szerintem keress egy másik lányt, egyszer átvert, ki tudja hányszor fog még.
2013. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem az én exem vagy.. Hány éves vagy? Mit csinált a csajszi azt lehet tudni??

Szerintem mindenkinek jár egy második esély. Én megbocsátanék neki. Nekem is akkor jött meg az eszem amikor rádöbbentem, hogy elveszíthetem. Az ember sajnos akkor becsüli a dolgait ha már elveszítette. Ha szeret és Te is őt akkor min gondolkozol még? Bocsáss meg neki de figyelj oda rá légy óvatos hogy ne tudjon többé átverni. Sok sikert!

2013. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak egyszeri botlások, meg bizonytalanság sok minden ami miatt úgy viselkedett veled ahogy. Én pl tudom, hogy soha többé nem tennék olyat ami legkisebb mértékben is kellemetlen a páromnak mert mintha arcon csaptak volna olyan volt átélni, látni a bánatát miután kiderült a dolog. Soha többé nem tennék olyat ami rossz neki. Rettenetesen szeretem. Jobban mint eddig bármikor. Szerintem a Te barátnőd is hasonlóan lehet ezzel. Van, hogy az embernek utólag jön meg az esze, sajnos..

Ha tanult a hibájából megbánta és tényleg szeretitek egymást, nem fog megismétlődni. Ha mégis gyanús jelek lennének akkor még mindig ráérsz vele akkor szakítani. Most szerintem megérdemel még egy esélyt. Ilyen könnyen nem szabad adni a boldogságunkat!!

2013. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát tegye jóvá; bizonyítsa be, hogy mennyire akar. Esélyt adhatsz neki, hogy meggyőzzőn (ha egyáltalán töri magát most). De semmiképpen ne kezdeményezz te felé. Ha tényleg akar, és belátta a hibáját, akkor harcoljon érted, a bizalmadért.

De a bizalom nem egy olyan dolog, hogy könnyen vissza lehet nyerni egy ilyen után.

És ha túl sokszor hagyod, hogy átverjenek, olyan leszel, mint egy rakás tinédzser és sajnos idősebb ember is itt a gyk-n, akik már csak megerősítést keresnek arra, hogy minden nő k*rva, vagy minden férfi bunkó és megcsal. Pedig mindig ott van maga a személy is, aki hagyja, hogy a csinos pofi, a pillanat heve magával ragadja, csak hogy később átverjék. Az érzelem egy dolog. Lehet kreálni olyan pillanatokat, amikor vonzódtok egymáshoz. Egy kapcsolatban élni teljesen más nagyságrend és teljesen más tulajdonságokra is szükség van hozzá, mint A szépség és A szexepil. Tehát válogasd ki, hogy mi micsoda az érzelmeid közül. Hiába remegnek a térdeid, ha ránézel, ha 2 perc múlva hajlandó kavarni valaki mással. Szóval keménynek kell lenned, mert önmagad tisztelete megköveteli ezt, és mert ha te nem tiszteled magad annyira, hogy ne hagyd magad megcsalni, akkor újra és újra el fogják veled játszani, te meg megkeseredsz. Szóval adhatsz neki esélyt, de mondd meg neki, hogy jelen pillanatban nem bízol benne, szóval, ha tényleg akar, akkor ki kell érdemelnie újra a bizalmadat. Szeretnéd látni, hogy komolyan veled akar lenni. Szerintem.

2013. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!