Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt az ördögi kört hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az ördögi kört hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Adott a pasim pár éve, és egy szexkapcsolatnál többről szóló dolog pér hónapja. Szívem szerint a pár hónapossal próbálnám meg a dolgot,csak nem vagyok biztos benne, mert egyszer ilyen, egyszer olyan.Hetente egyszer tudunk találkozni,viszont van egy nagyon jó barátja,akinek nem vagyok a szíve csücske, és úgy érzem nagyon befolyásolja őt.Egyforma a frizurájuk,együtt járnak dolgozni,egy helyre, egy műszakba.Sőt egy panelba laknak, csak más szinten.Mit tehetnék,hogy ez a srác elfogadjon?Vagy legalábbis ne kavarjon?Most éppen ott tartunk,hogy programokat szervez,és nem tudunk találkozni emiatt.Pedig neki ott a barátnője, együtt élnek,de nem igazán foglalkozik vele.Tegnap is buliztak ezzel a sráccal, jövő héten náluk lesz buli, és megmondta a srácnak,hogy engem nem szívesen lát.Mikor találkoztunk mindig megemlítette a srácnak,hogy látott.

2013. márc. 3. 14:41
 1/9 A kérdező kommentje:

*pár

Kioktatást nem kérek,csak normális válaszokat!Köszönöm!

2013. márc. 3. 14:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény pasid, növessz gerincet és mondd el neki, hogy már nem szereted.
2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A pasiddal ne legyél tovább szemét, szakíts vele. A másiknak meg csak "arra" kellesz. Ha ez neked elég, akkor válaszd őt. Ha nem, keress mást.

Esetleg még megpróbálhatod rendbe tenni a kapcsolatod a barátoddal, akkor viszont hagy a másik srácot a fenébe.


De az ördögi kör csak egyféleképpen lehet megoldani: valahol szakítani kell rajta, különben csak egyre rosszabb lesz!

2013. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ribanc vagy. Ez nem kioktatás, hanem tény. :)
2013. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha kioktatásnak veszed, de öszinte leszek. Nem tudom mire fel játszod el az áldozatot, és próbálsz megoldást találni a problémádra. Itt egy áldozat van,és az a barátod akit kijátszol. Legalább állj elé és öszintén mondd el neki,h már nem szereted. Joga van tudni.
2013. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogalmatok sincs a kapcsolatomról.Bezzeg ha nő csinálja ribanc,ha pasi,akkor nincs gond!De könnyű ítélkezni!Nem kerestem tudatosan senkit,csak így alakult.
2013. márc. 3. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezek,van tapasztalatatom a témában!Tudnak egymásról?Persze,hogy az új pasi kell,hisz azért kezdődött el ez az ördögi kör,mert neked a régi kevés vagy valamit nem tud megadni..Az új pasinak csak szexre kellesz..ha nem akkor már kialakult volna több..Próbálj a régivel szakítani,felejtsd el az újat!Keress 1 harmadikat!!!!!Sajnos nem lesz egyszerű....De tedd így!!!
2013. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, rálátásunk tényleg nincs a kapcsolatra de az alapján amit leírtál bizony te vagy a hunyó. Nem kerestél senkit csak így alakult ÉS AKKOR? Így teljesen rendben van hogy csalod a párod, átvered és ki tudja mekkora fájdalmat okozol neki? Nem titkolom hogy én szemen köpnélek de ez egy szubjektív dolog. A jelölted haverja meg áruld már el, miért is kéne hogy szeressen, mert szerintem ő csak annyit lát hogy adott egy csaj aki a haverjával csalja a pasiját. Ált aki megteszi egyszer az megteszi mégegyszer vagyis értehető módon nem akarja azt hogy ha összejönnél a jelölteddel őt is csald később. Szerintem logikus hogy nem akar rosszat neki. És hogy őszinte legyek ilyen embert én se látnék szívesen egy batárom mellett se. Miért nem lehet egy kapcsolatot lezárni mielőtt elkezd valaki egy újat? Ha nem kényszerítésről van szó erre nincs mentség, nekem senki ne magyarázza hogy így a megcsalás erkölcsileg indokolható. Aki ilyet tesz az gerinctelen, gyáva ember, ne csodálkozz hát ha szúrod mások szemét.
2013. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Fogalmatok sincs a kapcsolatomról.Bezzeg ha nő csinálja ribanc,ha pasi,akkor nincs gond!De könnyű ítélkezni!Nem kerestem tudatosan senkit,csak így alakult."

Nem erröl van szó, és nem vagy ribanc. Csak ha szereted a barátodat, beszélned kellett volna vele a problémákról, mielött egy ilyenbe belebonyolódsz. A minimum,h legyél vele korrekt.

2013. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!