Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért könnyebb ma egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb ma egy fiúnak párt találni, mint egy lánynak?

Figyelt kérdés

Egy fiú oda megy egy nőhöz és előbb utóbb meglesz, egy nő csak áll-áll a szórakozó helyen sokszor és oda nem megy hozzá egy pasi se, pedig elég csini szép lány.

Meg ismerőseim baráti körömben is a pasik sokkal előbb találnak párt, mint a lányok


2013. márc. 3. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Remek még 1 általánosító buta ostoba kérdés.

Nem, nem könnyebb, egyiknek sem az de ha vitázni akarsz akkor egy szép nőnek sokkal könnyebb, mert 1 szép lányra jut 100 pasi.

2013. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva van.
2013. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nő akkor szexel amikor akar a pasi meg akkor mikor tud. Ebben benne van a válaszom:D
2013. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Te is jó helyre irtad az ilyen kérdéseket. Oda ahol 50% önsajnálo pasi van és 50% olyan aki elküldt téged a fenébe az álltalánositó X+1ik ilyen kérdéssel :)
2013. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3#


Nincs is mit tovább ragozni! :D

2013. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2-es, 3-as

Szexnél valóban fordítva van a helyzet azt aláírom, de komoly kapcsolatra gondolok, akkor már nincs fordítva

2013. márc. 3. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

" Egy fiú oda megy egy nőhöz és előbb utóbb meglesz, egy nő csak áll-áll a szórakozó helyen sokszor és oda nem megy hozzá egy pasi se, pedig elég csini szép lány. "


Ebben a mondatban csak én látom az epic módon feloldhatatlan paradoxont? :DDD

2013. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok,mégsem értek ezzel egyet.

Egyébként szórakozóhelyen keresgélni nem nagy ötlet. Szerinted hány srác akar komoly, barátnő jelöltet részegen keresgélni?

2013. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kicsit átérzem,bár fiú vagyok.

Nekem jó érzés,hogy én döntöm el,kihez megyek oda.Az hogy meglesz már egyáltalán nem biztos..

De látni,hogy sokszor végig egyedül ülnek a csajok,az szomorú.

Mondjuk kezdeményezni egyiknek se jut eszébe..de mindegy.

2013. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Beaty

Nem csak te, legalabb ketten vagyunk.

2013. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!