Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sokkal könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal könnyebb a nőknek párt találni? Miért sokkal nagyobb a nőkre az igény mint a pasikra?

Figyelt kérdés

Egy nő kisminkeli magát, elmegy egy szórakozóhelyre, ott szinte az összes pasit megkaphatja.Én pasiként elmegyek egy szórakozóhelyre jó ruhákban és örülök ha egy átlagos nővel összejön valami.

Alig van a férfiakra kereslet, mintha nem kéne a nőknek férfi, csak a férfiaknak nő, na szóval értitek miről beszélek, egy nőnek csak akkor nem lesz pasija ha nem akar, egy férfinak viszont sokat kell tepernie hogy legyen barátnője.


2011. máj. 8. 14:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kisminkeled magad, elmész szórakoózhelyre, az összes pasival megd*gathatod magad, de ez kinek kell?! Tudod van, aki kapcsolatra vágyik, nem szexre... A pasiknak nem kell félni nem kívánt terhességtől, megbélyegzéstől ("hülye k*rva"), stb.
2011. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is kapcsolatra vágyom, de az elindul valahonnan, nem feltétlenül szexre gondoltam, csók vagy bármi, vagy megismerkedni valakivel.8-10 órákat álltam a diszkóban, és tudjátok mi történt?Semmi.
2011. máj. 8. 14:45
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem Mercedes embléma van a slusszkulcsodon...A ribancoknak az kell XD
2011. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy ha egy nő kicsípi magát hamar talál pasikat, de azok nagy valószínűséggel csak dugni akarnak egy jót, legalábbis egy szórakozóhelyen biztos. Igazi, normális férfiakat ugyanolyan nehéz egy nőnek is találnia, mint nektek.
2011. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem könnyebb nekik sem párt találni, de hogy míg a legtöbb férfit buliban sok csaj elküldi, addig a csajokhoz sokan odamennek, de nekik sem tetszik sokuk.
2011. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akkor hogy van az, hogy én normális férfiként még sem találok senkit?Ha rám lenne kereslet akkor nem lenne az, hogy 1 randi után elutasít.

Egy nőhöz rengetegen állnak sorba, egy nőre jut 20-30 pasi, nálam tudjátok ki áll sorba?Senki:D egy nő sem, ha meg én megyek valakihez van 20-30 vetélytársam, ez milyen dolog már?És engem sosem választanak:S

2011. máj. 8. 14:55
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Detto tesó:D sorstársak vagyunk.Én is pont ugyan így vagyok ezzel:/ Az összes csajban ott a ku*va.:/
2011. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretek partikban ismerkedni, sőt kifejezetten zavarni szokott, ha egy srác csak úgy mögém táncol és nyomul. Azért megyek oda, hogy táncoljak, kikapcsolódjak és ne a psik elől kelljen menekülnöm, de sajnos a legtöbb ilyen helyen ez megy, és ezért sem adok már senkinek sem esélyt, aki diszkóban hajt rám. 19/L
2011. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát nagyon közös problémánk van én is igy látom.Ha egy csaj kitesz egy fényképet, ahol kicsit csinos, a facebookra vagy társkeresőre irnak dicsérő kommenteket pasik tömegesen.A társkeresőkön egy csaj még fénykép nélkül is kap akár 20 sráctól levelet(ezt valódi példából tudom), egy srác meg irhat akár 20 lánynak is, lehet egyse válaszol...és a srác egyáltalán nem csúnya.A mai időkben mintha a csajoknak már nem kéne pasi...Egyik nap jó pár órát flörtöltem csajjal, röhögött a vicceken, de ő magától semmit se kérdett, inkább egyoldalú volt az egész beszélgetés.Sok ilyen nővel találkoztam.A csajok mintha -1 energiát tennének az ismerkedésbe, annyira passzivaknak látom a csajok többségét, hogy az már fáj.
2011. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A pasit csak akkor veszik számba a csajok, hogyha tényleg különlegesen jól néz ki.Ha csak jól néz ki az nem elég, az megy a levesbe.Nekem is vannak ingjeim,öltöny,kabát amik különlegesek, nagyon jól néznek ki, azokat amikor felveszem csak bámulnak a nők, de mikor egy kevésbé különleges cucc van rajtam, mintha levegő lennék.
2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!