Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon vékony vagy egy viszonylag kövér lánynak könnyebb párt találnia?

Figyelt kérdés

Ugye az ideál, az a nem túl vékony, de azért vékony nő. Na most szerintetek egy nagyon vékony (pl. 165cm - 45kg) vagy egy viszonylag kövér (pl. 165cm - 75kg) nőnek könnyebb párt találnia?


Linkelek képet, hogy érthetőbb legyen.

Nagyon vékony:

[link]


Duci:

[link]


2011. dec. 30. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nagyon nem 50-50.
2011. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
jaj de kemény az a csávó ott a hátérbe a 2. képen :D
2011. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Bobek válasza:

Te melyik vagy?:)

Egyébként nem csak a kilók számítanak...főleg nem hosszútávon. A kisugárzás, és a közös hullámhossz jóval fontosabb.

És persze ízlések és pofonok... van olyan srác, akinek a kicsit ducibb lányok jönnek be, van akinek a vékonyabbak...

2011. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kelly C. gyönyörű szép szerintem.Ha valaki "kövér" vagy "duci" létére ilyen adottságokkal bír, mint ő, a belsője is rendben van, akkor inkább ennek a típusnak könnyebb.

De! ismerősöm, 22 éves csaj, nagyon vékony, 163 cm kb. és 50 kg alatt van, mégis rakadnak rá a pasik.Nem élt úgy 14 éves kora óta 1 hónapot, hogy ne lett volna valakije.

Ennek ellenére szerintem a ducibbaknak könnyebb.

2011. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én egyik se vagyok, szerintem én az átlag kategóriába tartozok.

160 cm - 54kg ...de fogyózok. :D

2011. dec. 30. 14:02
 6/20 anonim ***** válasza:
Gusztus dolga.Nekem nem jönnek be a ducik.
2011. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Bobek válasza:
Az 54 kiló egyáltalán nem sok, bár a 160 cm-hez képest bizonyára nem állnak ki a bordáid, de nem kell úgy félni ettől. Ha fogyózol úgy tedd, hogy tartós legyen...mert ez egy életre szól...tudod van az a jojó effektus...na az szar dolog :) Hány éves vagy?
2011. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem gusztus, hanem ízlés, kedves utolsó előtti. Ez elég bántó volt szerintem...
2011. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A vékony
2011. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tudom. :) 49 kg voltam és még nem voltam megelégedve a testemmel, mert nem sportoltam és egyáltalán nem voltam feszes és, hát koplalással oldottam meg a dolgot. Aztán abbahagytam és hirtelen lettem 55 kg, utána még híztam is 57 -re és most vagyok 54 és már próbálok normálisan fogyózni. És már sportolok is meg minden, úgyhogy szerintem most még jobb testem is van, mint 49 kilósan. :D


Am 16 vagyok.

2011. dec. 30. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!