Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a fél évvel fiatalabb barátom mellett "öregnek" érzem magam?

Figyelt kérdés

Szeretem őt.. nagyon :)

de néha olyan érzésem van, mintha ez annyira borzasztó lenne:S pedig nem az.. és tudom is:S

Lehet azért tűnik olyan nagy különbségnek, mert eggyel alattam jár a suliban?

17L


2009. okt. 14. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért tűnik nagy különbségnek mert a fiúk később érnek..16évesen ő még "kisfiú" :D a 17éves lányokkal egy szintben kb a 20éves fiúk vannak,nem a 16évesek.Persze mindenhol vannak kivételek :)

Ha meg szereted,akkor ne zavarjon,szeresd úgy is h kicsit fiatalabb :)

2009. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Én megértelek! Minden az agyadban dől el, és biztosan nagyban befolyásol az hogy alattad járt.

Nekem 1x volt 1 évvel fiatalabb barátom, és engem is rettentően zavart, pedig kinézetre nem látszott rajtunk.

A lényeg szerintem az, hogy te is (én is) olyan férfit akarsz akire felnézel,stb. Ha fiatalabb a pasi akkor azt valamilyen szinten "kicsinek" érzed. Mert vannak olyan nők akik kimondottan a fiatalabb fiúkat szeretik mert anyáskodhatnak felette.

Próbáld elhessegetni ezt a gondolatodat, hogy ne ez jusson eszedbe ha ránézel.

2009. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

"a 17éves lányokkal egy szintben kb a 20éves fiúk vannak,nem a 16évesek."


Mutatnál nekem egy ilyen 17 éves lányt, ha szépen megkérlek?


_______________

Egy 20 éves fiú

2009. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ez így igaz..

A lányok sokkal korábban komolyodnak/érnek meg, mint a fiúk. Bár manapság nem tudom..

Kivételek vannak. Sőt évről évre több lesz, de szerintem nem kéne sokáig keresned..


Többieknek köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat. :)

2009. okt. 14. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom pl én is sokkal érettebb voltam 17évesen mint egy akkori 16-17éves fiú :D De sztem nem csak én vagyok így vele :)
2009. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én volt barátom is fél évvel fiatalabb volt nálam.

elég éretlen volt(hozzám + a korához képest is) ,szinte mindig játszott a gépen ahelyett h velem msn-ezett volna néha egykicsit,meg fontosabb volt neki h a haverjaival focizzon mnt h velem találkozzon:S

úgyh rövid időnbelül vége lett a kapcsolatunknak.

am csak mert fél évvel fiatalabb nálam emiatt sosem szakítottam volna vele,ha nem lett volna túl értelen.

2009. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 18F vok, barátnőm most lett 16
2009. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális vagyis szerintem egy férfinak kell idísebb lenni de ha szereted akkor próbáld elfogadni
2009. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a te korodban még jobban érződik a korkülönbség talán ez a fél év is.
2009. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!