Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy az emberek nagy része ezen a retkes F@cebook oldalon éli a szerelmi, vagy bármilyen más jellegű szociális életét?

Figyelt kérdés
Visszaállhat-e valamikor a személyes párkapcsolati, baráti, vagy egyéb jellegű beszélgetés vonzereje, állapota?
2013. márc. 3. 23:21
1 2 3 4
 1/31 fospuska ***** válasza:
majd akkor,ha elég tökösek lesznek a másik szemébe mondani bármit,amit fb-n a kis szobájuk biztonságában bátran leírnak.
2013. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Persze mihelyt összeomlik a fészbuk... én is ezt várom :)
2013. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert agymosott zombikká tette őket a média stb


"Visszaállhat-e valamikor a személyes párkapcsolati, baráti, vagy egyéb jellegű beszélgetés vonzereje, állapota?"


Harmadik világháború után igen


“Azt nem tudom, hogy a Harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel.” (Albert Einstein)

2013. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Mert kényelmes. És nincs igény a régi megoldásokra.


Na ezért van az, hogy facebookon csak annyit írok, hogy

találkozzunk ekkor meg ekkor itt és itt (nem csak pár-

kapcsolat, haverok, barátok esetén is). Szeretem szemé-

lyesen intézni a dolgokat :)

2013. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Nekem konkrétan nincsenek barátaim, csak ismerőseim. Talán 10el beszélgetek elvétve, de ezek nem élő kapcsolatok. Egyedül járok mindenhova, mindent egyedül csinálok. Család van és időnként 1-2 ember aki egy időre részévé válik az életemnek. Sajnos sosem voltam társasági ember, mostanra javult a helyzet, már beszélgetek, de barátságokat nem tudok kialakítani. Nehéz úgy ha nem iszom, nem dohányzom és nem érdekel a bulizás. Hasonló párt szeretnék, de nem baj ha mértékkel csinálja ezeket.


21/N

2013. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Szerintem - persze idő kell, hogy ennek is legyen egy kultúrája - a különböző kommunikációs eszközök a hagyományos kapcsolattartás kisegítésére, és nem ahelyett vannak. Én informatikusként mondom, hogy a "retkes facebook" megjelenése óta sem esett csorbát a barátokkal töltött idő és a találkozások minősége. csak míg ezelőtt mondjuk egy tőlem 2 városra élő baráttal legfeljebb néha egy-egy telefont válthattunk, vagy mondjuk 20 éve még azt sem, addig mára akár minden nap hallhatunk egymásról. Ez nem olyan rossz. Ettől még ugyanúgy találkozunk, miegymás.

Vagy talán töröljük el az internetet? De akkor már azt a "retkes telefont" is, meg a "retkes postát" is? (nehogy már írásban kommunikáljunk valakivel, az milyen már?) Előbbre lennénk? Kötve hinném.

Sőt, egyenesen azt mondom, hogy manapság lehetőség van olyan embereket is megismerni, és ezáltal majdan találkozni is, akikkel az "internet előtti" érában nem is lehetett.

Szóval nem rossz az a retkes technika, csak kulturáltan kell használni.

2013. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor engem keresel. :-D
2013. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

ha az egész világon megszűnik az internet :D

amúgy, ha túllendülsz a haragon, még élvezheted is, ahogy a sok marharépa kiadja ott az érzéseit meg eljátssza a nagy szerelmet... ebben is meg lehet találni a szépséget, mint egy kabaré.

az exem pl, most összejött egy kis tinilánnyal. persze kint van a szív, meg hogy "<3 Péntek, LUV <3, szeretlek! :*" meg ilyen förtelmek... de én megtaláltam a csaj közösségi oldalát is, ahol folyton sír a szája hogy a pasi lesz@rja, meg majd rájön hogy mit veszít, meg hogy nem kell azzal foglalkozni aki nem érdemli meg

és én ott szabályosan kéjelgek, mikor olvasgatom a boldog, szerelmetes vetítgetéseket az arcképes oldalán, aztán ezen a másikon meg az igazságot

szóval, keresd meg benne a "jót" ;)

mert van... az ilyen majmok pl.

2013. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
igazából nekem is van fb profilom de csak akkor megyek fel ha hivnak h menjek fel besézlni mertr halaszthatatlan dolgot szeretne közölni és tényleg olcsobb mintha telefonálnák :)
2013. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy itt tartunk a 21. században. Egyszerűen felháborító ez az egész nekem. Én is fent vagyok, de sosem posztolok ki értelmetlen hülyeségeket, maximum én is csak a személyes találkozás megbeszélése miatt használom. Ennyi agymosott, gondolkodásra képtelen, zombit még nem láttam. Nincs önálló gondolatvilága az emberek 90%-nak...
2013. márc. 3. 23:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!