Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha a barátnőtök azért nem akarná kitenni facebook-ra hogy kapcsolatban, mert tudja, hogy úgyis szakítani fogtok?

Figyelt kérdés
Tehát a csaj teljesen negatívan áll az egész kapcsolathoz, a régebbi kapcsolatai miatt és ezért fél hogy ha kirakná, akkor biztos szakítanának.
2013. márc. 4. 01:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
foley-nál a pont.
2013. márc. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Félig meddig jó mentalitás.Ciki ha kiraka azt hogy kapcsolatban aztán másnap meg szakítanak....legyenek együtt legalább egy hónapig és ha úgy látja hogy minden rendben akkor rakja ki azt hogy kapcsolatban
2013. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm! Ez a legjobb megoldás!!
2013. márc. 4. 01:39
 14/20 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem kiírni, szerintem sem tartozik senkire. Volt az utóbbi időben fél évnél hosszabb kapcsolatom, és ott sem tettük ki, mondjuk szerencsére a srác is egyetértett, hogy nem tartozik senkire. Az egy másik kérdés, hogy vége is lett...


25/N

2013. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy "fél, hogy ha kirakja, akkor szakítani fogtok", vagy hogy "nem rakja ki, mert úgyis szakítani fogtok". Mert az első pusztán egy ostoba babona, és nem tulajdonítanék jelentőséget neki. A másodiknál elgondolkodnék, hogy érdemes-e folytatni?

Nem, nem a facebook miatt. Hanem a gondolkodása miatt.

2013. márc. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Istenem, nektek ennyire fontos a face?:(
2013. márc. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány. Jártam ilyen csajjal.
2013. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az mi az, hogy tudja, hogy úgyis szakítani fogtok? Facebooktól függetlenül aki így áll hozzá, azt rögtön otthagynám..
2013. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Arra, hogy kb. 15-nél nem idősebb, így hagyjuk egymást.

Akkor legyen szexkapcsolat, így nem kell a szakítás miatt rettegni.

2013. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

1. veszek egy cipőt, de nem hordom, mert ugyis elszakad, mert a régi cipőim is elszakadtak, és mit fognak gondolni mások, ha többé nem látják rajtam azt a cipőt?:)


2. ez tényleg a ti magánügyetek. nem muszály fünek fának tudni a dolgokról. örülj neki, hogy egyáltalán ottvan az a csaj.:)

2013. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!