Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Egyből kettőt? :o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Egyből kettőt? :o

Figyelt kérdés

van barátom (már nem szeretem, épp szünetet tartunk!) de megismerkedtem egy sráccal aki 7 évvel idősebb nálam, én nagyon nem tetszem neki, gondolom, mivel semmilyen érdeklődést nem mutat irántam. Nekem viszont tetszik és többet is szeretnék tőle!

Ne a barátommal gyertek, hanem segítsetek!! :( köszönöm.



#fiú #barát #tetszik #hogy mondjam meg neki ?
2013. márc. 4. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Melyik sarkon talállak? 30 ezer ft-ért mit vállalsz?
2013. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból esélytelen a dolog ha egyszer nem jössz be a srácnak. Fejed tetejére is állhatsz akkor sem.
2013. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha a másik srác szemében ronda vagy, akkor semmi sem fog segíteni.
2013. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mit hittél? Ha nem kellesz a srácnak, akkor majd mi egy ütésre megváltoztatjuk?


Ha nem kellesz fogadd el és ne fuss egy olyan szekér után, ami láthatóan még a létezésedről se akar tudomást venni.


A barátodról csak annyit, hogy ha valóban nem szereted, miért nem szakítasz vele? Mi értelme a szünetelésnek?

2013. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Ha 15-16, akkor megértem miért nem akar semmit a 7 évvel idősebb srác-mások a céljai, mert egy másik életszakaszban van, mint te.

Ha huszonéves vagy, akkor az a 7 év nem lenne sok, de akkor valszeg nem jössz be neki, s azért nem érdeklődik.

Ne erőltesd egyik esetben sem.

2013. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy nő, ha szünetet tart, az azt jelenti, hogy pasizni akar, mint a jelen esetben is!

A jelenlegit csak hitegeted, miközben kinéztél egy újabbat.


Remélem, hogy két szék közül esel po fára majd!!

2013. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a jó francot vársz tőlünk?! Szakíts a pasiddal ha már nem szereted. Miért hülyíted?!


Ezért vagyunk elkönyvelve hülyéknek.. az ilyen idióta pics@k miatt!

2013. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!